spot_imgspot_img

Więcej o nas samych. Raport

Powstaje pierwsza edycja RAPORTU | Kondycja branży poligraficznej – wiosna 2021. To dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu rozpoczęliśmy realizację wyjątkowego projektu. Raport, który powstaje dzięki Wam ma za cel dostarczenia nam wszystkim, nieco więcej informacji dotyczących zmian zachodzących w naszej szeroko rozumianej branży poligraficznej.

Przy tak szybko zmieniających się warunkach, w jakich przyszło nam wszystkim pracować, dodatkowo pandemia, która dla jednych była zbawieniem, a dla innych dużym wyzwaniem, stało się jasne, że potrzebujemy nieco częściej publikacji informacji o tym, co dzieje się w naszej branży.

Do pierwszej edycji pytania przygotował dr hab. Inż. prof. Wiesław Cetera, który już wielokrotnie podobne badania realizował. To tylko 37 pytań dotyczących aktualnych wyzwań. Jak zauważył Wiesław Cetera, wypełnienie ankiety zajmuje zaledwie kilka minut, a pozyskana wiedza o rzeczywistości, wykraczająca poza próg własnej firmy jest ważna.

Aktualnie swoje głosy oddało ponad 70 osób. Ankieta jest aktywna do 10 czerwca. Po 10 czerwca zostanie wyłączona i tym samym rozpocznie się praca nad jej szczegółowym opracowaniem. Wyniki, oczywiście zostaną opublikowane, bo mają służyć informacją właśnie Państwu.

Przypominamy, że nie definiujemy, kto odpowiada. Zgodnie z RODO, nie zbieramy danych wypełniających ankietę. Liczymy, że stanie się ona dla Państwa bardzo dobrym narzędziem w codziennej pracy. Nasz plan, to realizacja tej ankiety przynajmniej raz na kwartał. Zachęcamy i zapraszamy do udziału.

Patronat nad raportem objęły: Uniwersytet Warszawski, Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii PW, Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego, Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego oraz Polska Izba Druku.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak