spot_imgspot_img

Webinarium: Optymalizacja druku w drukarni offsetowej

Firma Digiprint PL wraz z producentem oprogramowania MIS firmą Rutherfort, zaprasza na webinarium poświęcone optymalizacji  procesu druku w drukarniach offsetowych. Rutherfort to amerykańska firma z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, która za zadanie postawiła sobie usprawnienie przepływu prac oraz automatyzację pracy drukarni.

Dzięki webinarium, uczestnicy dowiedzą się między innymi jak zaoszczędzić do 60% czasu narządu maszyny oraz do 30% papieru i farby, nie tracąc na jakości oferowanych produktów! Wśród rozwiązań producenta jest między innymi automatyzacja oraz raportowanie z procesu produkcji bezpośrednio do klientów.

Systemy Rutherfort zostały zainstalowane w największych drukarniach offsetowych na świecie i są rekomendowane między innymi do optymalizacji w procesie druku 7 kolorów CMYKOGV.

Podczas prezentacji Digiprint PL zaprezentuje główne założenia i zalety systemów InteliSet oraz InteliLoop. Będzie to również okazja, aby na żywo porozmawiać ze specjalistami na temat działania oraz wdrożenia systemów ERP/MIS.

Rejestracja w zakładce WEBINARIA – webinarium odbędzie się 28 kwietnia!

Źródło: Digiprint

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak