spot_imgspot_img

Tadeusz Figurski gościem Niezbędnika poligrafa

Niezbędnik poligrafa, cykl podcastów realizowanych przez redakcję czasopisma Świat Poligrafii Professional. 1 lipca gościem Niezbędnika poligrafa jest Tadeusz Figurski, z którym rozmawiamy między innymi o optymalizacji produkcji poligraficznej w ujęciu opakowań. I nie jest to jedyny temat rozmowy.

Niezbędnik poligrafa jest serią podcastów, w których poruszamy bardzo różne tematy związane z naszą branżą. Nasi goście nie tylko dzielą się swoimi spostrzeżeniami, ale także przytaczają wiele ciekawych przykładów wdrożeń niezwykle interesujących rozwiązań.

Pandemia pokazała, jak bardzo potrzebujemy różnych form komunikacji, skrojonych dokładnie pod potrzeby naszych Czytelników – mówi Mirosław Pawliński red. naczelny. – W pierwszym kroku przebudowaliśmy całość serwisu internetowego tworząc mały ekosystem informacyjny. Przygotowaliśmy nowe produkty, jak chociażby krótkie filmy. Teraz czas na coś, co oderwie nas wszystkich od ekranów komputerów, smartfonów i tabletów.

Wszystkie podcasty są dostępne także na Spotify, Google podcast oraz Apple podcast. Zatem… miłego słuchania. Dzisiaj o 15.00 pierwszym gościem Tadeusz Figurski z firmy TadePack.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING