Świat Poligrafii Professional

KATALOG BRANŻY POLIGRAFICZNEJ | EDYCJA 2024

REDAKCJA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ REKLAM I OGŁOSZEŃ
ORAZ ZA TREŚĆ STRON, DO KTÓRYCH PROWADZĄ LINKI
(W TYM ADRESY EMAIL).


Nasza przygoda rozpoczęła się w 2000 roku. Byliśmy zafascynowani nowymi technologiami i tym, jak one mogą zmieniać nasz świat. Tak, to był ten moment, kiedy Internet nabierał rozpędu i pojawiało się coraz więcej portali tematycznych.

Pierwsze wydanie czasopisma ukazało się w marcu 2000 r. Pierwszy serwis branży poligraficznej – aktualizowany na bieżąco – uruchomiliśmy w styczniu 2001 roku. E-Newsletter 3 miesiące później. Pierwsze wydanie tradycyjne czasopisma, uszlachetniane technologią hybrydową ukazało się w 2004 r. Pierwsze wydanie personalizowane, z różną zawartością dla naszych Czytelników, pojawiło się już w 2012 roku. Krótko po tym ukazały się już wydania specjalne (dodatkowe) dedykowane określonym wydarzeniom branżowym. Do dzisiaj stosujemy kilka razy w roku różne okładki do tych samych wydań.

Czasopismo drukowaliśmy w wersji tradycyjnej, mieszanej (tradycyjnej i cyfrowej) oraz tylko cyfrowej, sprawdzając wszelkie możliwe maszyny i urządzenia drukujące dostępne w Polsce.

Realizowaliśmy projekt FORUM ŚWIATA POLIGRAFII. Konferencje, które ze względu na poruszaną tematykę cieszyły się ogromną popularnością.

Od 2019 roku udostępniliśmy naszym prenumeratorom wersję elektroniczną czasopisma, która wspaniale zdała egzamin podczas pandemii. Od dwóch lat wydajemy podcasty NIEZBĘDNIK POLIGRAFA, od kilkunastu tygodni ŚNIADANIE FLEKSOGRAFA. Jesteśmy w Social Mediach i na YouTube.

Tak, jesteśmy wydawnictwem branżowym, ale przede wszystkim jesteśmy MULTIMEDIALNI.

Poznaj nas od innej, bardziej innowacyjnej strony. Zapraszamy do współpracy!


Wydawnictwo SUNNY MEDIA

Redakcja ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL
02-497 Warszawa, Leszczyńskiego 40a
tel.: +48 503 112 573
WWW, e-mail,

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Katalog Firm

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak