spot_imgspot_img

StrongPoint Labels inwestuje w nową 8-kolorową maszynę Nilpeter FA-17

Firma StrongPoint Labels z Malmö w Szwecji, położona w odległości 90 minut jazdy samochodem od siedziby głównej Nilpeter w Danii, zainwestowała w nową maszynę Nilpeter FA-17, swoją pierwszą maszynę duńskiego producenta maszyn drukarskich.

Nowa maszyna Nilpeter FA-17, 8-kolorowa maszyna fleksograficzna z możliwością druku sitowego, foliowania na zimno i etykietowania wielowarstwowego, zwiększy możliwości produkcyjne i rozszerzy ofertę firmy StrongPoint o nowe opcje etykietowania. Inwestycja ta jest konsekwencją długoterminowych planów rozwoju firmy StrongPoint Labels. Instalacja ma nastąpić wiosną 2021 roku.

StrongPoint Labels produkuje szeroką gamę etykiet dla różnych branż i zastosowań, takich jak produkcja żywności i napojów, kosmetyków, produktów chemicznych i produkcyjnych. Dzięki dużemu doświadczeniu w produkcji etykiet firma StrongPoint wie, jakie wymagania należy spełnić przy wyborze materiałów i klejów, aby zapewnić szybką dostawę do klientów.

Nacisk na etykiety czułe na nacisk

“To nasza pierwsza maszyna Nilpeter – oczywiście znamy ich od wielu lat, ale rozmowy na temat tego projektu rozpoczęliśmy latem 2020 roku” – mówi Leif Persson, Senior Vice President & Managing Director, StrongPoint Labels. “Po zainstalowaniu skupimy się na etykietach wrażliwych na nacisk i mamy duże zaufanie, że maszyna będzie działać zgodnie z obietnicą” – kontynuuje Leif Persson.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Nilpeter. Ich doświadczenie i wiedza pomogą nam się doskonalić, a krótki, 90-minutowy dojazd do Slagelse jest wspaniałym, dodatkowym atutem” – mówi Leif Persson. “COVID-19 oczywiście zmienił i spowolnił proces, ale nadal byliśmy w stanie sprostać obecnym ograniczeniom i czujemy się bardzo bezpiecznie,” kontynuuje Leif Persson zapytany o to, jak globalna pandemia wpłynęła na obecne działania. “Mamy nadzieję, że ta inwestycja podniesie poziom naszej działalności i w niedalekiej przyszłości będziemy mieli potrzebę zakupu kolejnej maszyny”, podsumowuje Leif Persson.

Długie i konstruktywne partnerstwo

“Jesteśmy bardzo dumni z nawiązania współpracy z firmą StrongPoint Labels, która jest bardzo ważnym przedsiębiorstwem w branży graficznej i druku zabezpieczającego w Skandynawii. Cieszymy się na długą i konstruktywną współpracę” – mówi Jesper Jørgensen, Global Sales Manager, Nilpeter A/S.

Źródło: Nilpeter

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING