spot_imgspot_img

Roboty High Five i Dual Flex zastosowane w Onset X3 HS od Fujifilm

Czeska firma poligraficzna chwali jakość druku modelu Onset X3 oraz większą szybkość i wydajność produkcji możliwą dzięki najnowszym funkcjom automatyzacji

Po zakończeniu konkurencyjnej procedury przetargowej, Fujifilm i Reach Printing Services zawarły nową pięcioletnią umowę na dostawę płyt. Obie firmy współpracują ze sobą od ponad dekady, ale ponieważ stara umowa dobiegła końca, drukarnia Reach Printing Services chciała zbadać rynek i poprosiła innych dostawców o przedstawienie ofert.

Myśląc przyszłościowo, firma Reach była szczególnie zainteresowana najnowszymi technologiami, jakie dostawcy płyt byli w stanie zaoferować. Fujifilm opracowuje płyty bezprocesowe od ponad 15 lat, ostatnio w ramach serii Superia, więc jej fachowa wiedza i siła technologii w tej dziedzinie należały do głównych czynników wygrania przetargu.

Firma Reach porównała także ekoreferencje, systemy zarządzania produkcją i innowacje technologiczne potencjalnych dostawców, szukając długoterminowego partnera, który mógłby pomóc jej rozwijać technologię w segmencie gazet. Na tym trudnym rynku potrzebowała partnera, który oferował wyjątkowy stosunek wartości do ceny, wysokiej jakości produkty, gwarantowane dostawy i niezawodny serwis i wsparcie.

„Od wielu lat jesteśmy zachwyceni obsługą firmy Fujifilm, a także jakością jej produktów” — mówi Graham Poulett MD z Reach Printing Services. „Zależało nam jednak, aby potwierdziła, że nadal jest najlepszym partnerem, który pomoże nam rozwijać firmę. Zaprosiliśmy kilka firm do zawalczenia o kontrakt na kolejne pięć lat i ostatecznie uznaliśmy, że to Fujifilm ma najwięcej do zaoferowania. Przemawiało za tym wiele argumentów, z których prawdopodobnie najważniejszym były osiągnięcia Fujifilm w zakresie innowacji technicznych, zwłaszcza te dotyczące technologii płyt. Nasz segment rynku gwałtownie się zmienia i posiadanie partnera technicznego, który potrafi wprowadzać innowacje dotrzymujące kroku tym zmianom, ma zasadnicze znaczenie”.

Andy Kent, kierownik oddziału, Fujifilm Graphic Systems UK, dodaje:

„Reach Printing Services jest ikoną w branży. To zaszczyt móc z nimi pracować przez tyle lat. Cieszymy się, że byliśmy w stanie zaprezentować się jako idealny partner do współpracy przez następne pięć lat”.

Kevin Jenner, dyrektor ds. marketingu w Europie, dział Wide Format Inkjet Systems w firmie Fujifilm Graphic Systems Europe:

„Jedną rzeczą jest posiadanie niezwykle szerokiej oferty produktów – a zupełnie czymś innym równoczesne oferowanie wyjątkowego standardu obsługi i jakości w każdej serii produktów. Grupa ASTRON robi właśnie to, każdego roku. To fantastyczna firma, pełna pomysłów i zawsze nastawiona na rozwój. Cieszymy się, że wybrali rozwiązanie Onset X3 HS High Five i Dual Flex jako część swoich planów”.

Źródło: Fujifilm

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING