spot_imgspot_img

Renata Mosiej nowym dyrektorem zarządzającym firmy PAPYRUS

Jak poinformowała nas firma Papyrus… Po wielu latach pracy w Papyrus, na stanowiskach związanych ze sprzedażą, zarządzaniem produktami, a następnie jako dyrektor zarządzający w Polsce, Justyna Pachniowska zdecydowała się kontynuować swoją karierę i rozwój poza strukturami firmy Papyrus.

Justyna zakończy swoją pracę 31 lipca 2021 r. Chcielibyśmy podziękować Justynie za jej zaangażowanie, wkład i wspieranie firmy Papyrus w każdym obszarze, zarówno lokalnie jak również  na poziomie Regionu Europy Południowo-Wschodniej. Życzymy również wszystkiego najlepszego.

Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że Renata Mosiej została mianowana na stanowisko dyrektora zarządzającego na Polskę i obejmie tę funkcję 1 sierpnia 2021 roku. Renata będzie również nadal pełnić funkcję dyrektora finansowego w Polsce oraz wspierać zespół Regionu Europy Południowo-Wschodniej w obszarze finansów. Gratulujemy Renacie nowej roli!

W celu dalszego wzmocnienia działań sprzedażowych i marketingowych, liderzy segmentów sprzedaży będą bezpośrednio wspierani przez Sorin Buga (MD Regionu Europy Południowo-Wschodniej).

Papyrus podąża ścieżką ciągłego rozwoju i doskonalenia jednocześnie zwiększając efektywność operacyjną. Dalsza dywersyfikacja i aktywne poszukiwanie możliwości akwizycji również są i będą kluczowe w najbliższym czasie by zapewnić dalszy rozwój organizacji.

Źródło: Papyrus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING