Zapowiadana na 23 czerwca premiera … IT’S SHOWTIME! … Heidelberg prezentuje swoją najnowszą światową premierę – nowy Speedmaster CX 104 – na żywo na tegorocznym największym wydarzeniu dla klientów, China Print od 23 do 27 czerwca w Pekinie, a także online …

Zaledwie rok po zaprezentowaniu generacji modeli drupa 2020, firma prezentuje kolejną innowację produktową w swojej podstawowej działalności w zakresie druku offsetowego, podkreślając w ten sposób swoją innowacyjną siłę i pozycję technologiczną w trudnym środowisku rynkowym.

Dzięki nowemu Speedmasterowi CX 104 Heidelberg chce dalej budować swoją silną pozycję w rozwijającym się segmencie opakowań i sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na elastyczne systemy druku z różnymi rozwiązaniami automatyzacji i wariantami w sektorze komercyjnym.

Nowa maszyna CX 104 oferuje klientom komercyjnym, pakującą i etykietowym dostęp do najnowocześniejszej technologii offsetowej z Heidelberga z doskonałym stosunkiem ceny do wydajności. Wybierając warianty wyposażenia, klienci ci korzystają z bezpłatnej skalowalności systemu, która rozciąga się aż do funkcji Push to Stop , a także z dostosowanych konfiguracji z aż 15 jednostkami drukującymi/powlekającymi.

“Heidelberg inwestuje w przyszłość branży. Dzięki nowemu, inteligentnemu Speedmasterowi CX 104 sprawiamy, że nasi klienci i sam Heidelberg są o wiele bardziej konkurencyjni”, mówi dyrektor generalny Rainer Hundsdörfer.

“Opracowaliśmy maszynę dla szerokiego przekroju klientów i szerokiego zakresu zastosowań, aby kierować się ogromnym potencjałem rynkowym. Dzięki naszej nowej uniwersalnej maszynie offsetowej w formacie 70 x 100, Heidelberg udostępnia najnowocześniejsze technologie offsetowe z w druku arkuszowym dla wielu drukarni na całym świecie”, dodaje.

Masz jeszcze czas by dołączyć … REJESTRACJA!!!

Źródło: Heidelberg