spot_imgspot_img

Pasja do pakowania farmaceutyków. Rozwój wraz z nową generacją maszyn

Firmę Papierwerk Landshut Mittler (plm), której wysokiej jakości opakowania można znaleźć na całym świecie, można podsumować w trzech słowach: jakość, niezawodność i pasja. Mając na celu dalszy rozwój, firma jako pierwsza drukarnia produkująca składane kartony zainwestowała w ubiegłym roku w maszynę Speedmaster XL 75-7+L z nowej generacji 2020.

Inwestycję w najnowsze rozwiązania opakowaniowe firmy Heidelberg uzupełniła nowa sklejarka Diana Smart 115 partnera MK Masterwork. Zastosowanie najnowocześniejszych i innowacyjnych technologii pozwala na połączenie najwyższej jakości z wysoką wydajnością.

“Abyśmy mogli produkować najlepsze kartony składane dla naszych klientów, stale poszukujemy najbardziej innowacyjnych urządzeń”, wyjaśnia Günther Berninghaus, trzecie pokolenie rodziny zarządzające plm.

“Nasze hasło “Beyond the box” również o tym mówi i jesteśmy dumni, że nadal jesteśmy niezależni”. Plm istnieje od 1914 roku, a 80 procent jego produkcji przypada na średniej wielkości firmy farmaceutyczne i producentów kontraktowych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Pozostałe 20 procent przypada na kartony składane do kosmetyków i ogólnych dóbr konsumpcyjnych… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak