spot_imgspot_img

Otwarte dla wszystkich. Bezpłatny dostęp do cyfrowej platformy Zaikio

Firma Heidelberg oferuje wszystkim drukarniom bezpłatny dostęp do platformy Zaikio Procurement. Jest to kolejny kamień milowy na drodze do osiągnięcia pozycji wiodącego dostawcy platform dla branży poligraficznej.

Zaikio łączy systemy informatyczne drukarni z systemami ich dostawców, co umożliwia dostawcom usług poligraficznych nawiązanie automatycznego połączenia z tymi dostawcami.

Po pomyślnie zakończonej fazie testowej z wybranymi drukarniami i dostawcami, wszyscy zainteresowani dostawcy usług poligraficznych mogą teraz bezpłatnie zarejestrować się na platformie Zaikio.

W ten sposób będą oni mieli bezpośredni, automatyczny dostęp ze swojego systemu informacji zarządczej (MIS) do portfeli dostawców już powiązanych z Zaikio i będą mogli za pomocą kilku kliknięć składać zamówienia z uwzględnieniem aktualnych cen.

Po zatwierdzeniu przez pracowników działu zaopatrzenia, zamówienia są przekazywane bezpośrednio do systemu ERP odpowiedniego dostawcy, który w zamian przekazuje do systemu zamówień drukarni informacje o dostępności i możliwościach dostawy. Proces ten stanowi podstawę do w pełni automatycznego składania zamówień w oparciu o różne czynniki – od aktualnego zużycia papieru lub tuszu po poziom zapasów. Optymalizuje również cyfrowe procesy zaopatrzenia zarówno drukarni, jak i dostawców.

“Dzięki Zaikio firma Heidelberg stopniowo tworzy platformę branżową, która jest otwarta dla wszystkich firm, digitalizuje i automatyzuje liczne procesy tworzące wartość dodaną między uczestnikami oraz czyni te operacje przejrzystymi” – wyjaśnia Rainer Hundsdörfer, dyrektor generalny firmy Heidelberg. “Dzięki uproszczeniu procesów i współpracy w branży poligraficznej Zaikio zwiększa konkurencyjność wszystkich zainteresowanych stron” – dodaje… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak