spot_imgspot_img

Możemy teraz zaoferować naszym klientom jeszcze więcej

“Możemy teraz zaoferować naszym klientom jeszcze więcej”- To właśnie powiedział Simone Bianchi, kierownik zakładu Tipografia Il Bandino Srl, kiedy ich nowa maszyna ROLAND 905 LV Evolution została pomyślnie zainstalowana. Jest to czwarta maszyna ROLAND w firmie Tipografia. “Dzięki tej najnowszej inwestycji spełniliśmy życzenia naszych klientów dotyczące piątego koloru i lakieru wodnego” – dodał.

Tipografia Il Bandino Srl została założona w 1978 roku, jako mała firma rodzinna przy via del Bandino na południowych obrzeżach Florencji we Włoszech. Dzięki dekadom stałego rozwoju, firma stała się jedną z najbardziej prestiżowych drukarni we Włoszech, specjalizującą się w plakatach, katalogach artystycznych, magazynach, książkach, broszurach reklamowych, pudełkach, ekspozytorach i druku edytorskim.

Simone Bianchi zdradził tajemnicę sukcesu firmy: “Jest to unikalny model biznesowy, który opiera się na niskich kosztach, oszczędnej strukturze i doskonałej jakości”. To był podstawowy powód, dla którego zakupiono nową maszynę. Co więcej, Francesco Bianchi, właściciel firmy, był pod wrażeniem wysokiej niezawodności i najwyższej jakości druku ROLAND 905 LV Evolution podczas całego procesu produkcyjnego.

Nowa maszyna wyposażona jest w system spektrofotometryczny ColorPilot, który pozwala na znaczną oszczędność czasu podczas przygotowania maszyny do druku, zapewnia jednorodność farbową, densytometryczne i kolorymetryczne raporty analityczne dla procesu drukowania.

Dodatkowo, ROLAND 900 Evolution wykorzystuje wiele najnowocześniejszych technologii automatyzacji i posiada te same unikalne zalety w zakresie innowacji, wydajności i jakości serii Evolution, szczególnie w zakresie stabilności i spójności koloru. Na przykład: TripleFlow oferuje wysoką spójność kolorystyczną podczas całego nakładu i zapewnia drastyczne oszczędności w zakresie odpadów dzięki trzem różnym dystrybucjom atramentu za naciśnięciem jednego przycisku.

Po lewej stronie stoi Francesco Bianchi, a po prawej Simone Bianchi

Dzięki instalacji nowej maszyny ROLAND 900 Evolution, Tipografia Il Bandino Srl będzie nadal dostarczać swoim klientom najlepsze produkty i wartościowe usługi, w szybszy i bardziej wydajny sposób.

“Pomoże nam to być bardziej konkurencyjnymi i rozszerzyć naszą działalność, szczególnie na rynku druku opakowań”, powiedział z pełnym przekonaniem Francesco Bianchi.

Źródło: manroland Sheetfed

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING