spot_imgspot_img

Mimaki prezentuje nowe innowacje i możliwości zastosowań na targach FESPA 2021

Firma Mimaki Europe, czołowy producent drukarek atramentowych i systemów tnących, zaprezentuje swoją szeroką ofertę wiodących na rynku, dochodowych technologii druku cyfrowego na targach FESPA Global Print Expo 2021 (12-15 października 2021 roku, RAI Amsterdam, Holandia, Stoisko: 1-F45).

Chcąc w pełni wykorzystać zalety pierwszych organizowanych na żywo targów FESPA od czasu wybuchu pandemii COVID-19, firma premierowo zaprezentuje na żywo swoje ostatnio zapowiadane innowacje, starając się jednocześnie zainspirować gości wyjątkowymi zastosowaniami autorstwa klientów.

Ponieważ targi FESPA 2021 odbędą się „na ojczystej ziemi” firmy Mimaki Europe, goście będą także mieli niepowtarzalną okazję odwiedzić jej Centrum Doświadczeń w Amsterdamie (Amsterdam Experience Centre) i zapoznać się z całą ofertą 3D i tekstylną firmy Mimaki w formie indywidualnych pokazów organizowanych przez jej zespół ekspertów.

Z dumą ogłaszając „powrót prawdziwego poznawania druku”, firma Mimaki zobowiązuje się ponownie zgromadzić społeczność druku, zachowując wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa związane z pandemią COVID-19. Na stoisku klienci będą mogli zagłębić się w technologię z najnowszej oferty produktów Mimaki, w tym zupełnie nowe urządzenia, jak choćby wielkonakładowa, płaska drukarka UV JFX600-2513, bardzo szybkie, wysokiej jakości drukarki serii UJF i pełnokolorowa, biurkowa drukarka 3D 3DUJ-2207.

Firma Mimaki będzie także gościć swoich klientów i partnerów na interaktywnej wystawie historii sukcesu i przykładowych zastosowań jej ambasadorów druku.

„Jesteśmy zachwyceni mogąc zaprosić klientów do osobistego odwiedzenia nas na tegorocznych targach FESPA. Oprócz całej masy awangardowych technologii, inspirujących historii klientów i dużego szumu i sporej dawki emocji, zarówno targi, jak i nasze stoisko będą bezpieczne i przygotowane zgodnie z wytycznymi w związku z pandemią COVID-19. Zrobiliśmy wszystko, aby mieć pewność, że nasi goście mogą bezpiecznie uczestniczyć w tym wydarzeniu, m.in. integrując dodatkowe materiały online, aby uniknąć niepotrzebnego tłoku i kontaktu fizycznego”.

Danna Drion, dyrektor generalny ds. marketingu w Mimaki Europe wyjaśnia. „Targi FESPA 2021 to optymalna szansa dla branży, aby połączyć siły i ożywić interesy za pomocą nowych technologii i zastosowań. Dla tak wizualnej i tętniącej życiem branży zmuszonej do ograniczenia kontaktów przez taki długi czas, ten rok skoncentruje się na maksymalnym poznawaniu druku, co można prawdziwie przeżyć wyłącznie osobiście. Dlatego naszym hasłem jest „Poznaj druk”, a gdzie można to zrobić lepiej po raz pierwszy od niemal 2 lat, niż na targach FESPA”!

Z uwagi na tak wiele przełomowych technologii do obejrzenia na imprezie na żywo, stoisko Mimaki z pewnością będzie wyjątkowym doświadczeniem. Wśród nowych rozwiązań, które zadebiutują na targach FESPA, będzie wielkoformatowy ploter atramentowy LED-UV JFX600-2513, przeznaczony na wysokonakładowy rynek UV. Zaprojektowany z myślą o wysokich prędkościach i wysokiej wydajności, nowy model oferuje dostawcom usług druku większą liczbę zastosowań dzięki bogatszej ofercie rodzajów atramentu i większej elastyczności w zakresie obsługi nośników.

Centralne miejsce na stoisku firmy Mimaki zajmą także zapowiedziane w tym miesiącu urządzenia UJF-7151 plus II i seria UJF-MkII e. Zbudowany pod kątem bezproblemowej i niezawodnej produkcji z dużą szybkością, model UJF-7151plus II pozwala osiągać większe prędkości druku sięgające 190% w porównaniu z poprzednim modelem UJF-7151 plus.

Drukarka może obsługiwać wysokiej jakości przyrządy montażowe do druku i idealnie nadaje się do precyzyjnego drukowania na ciężkich nośnikach, takich jak drewno, metal i szkło.

Kolejnym przedstawicielem zróżnicowanej oferty firmy Mimaki będzie debiutujący, całkowicie nowy produkt Mimaki 3DUJ-2207. To łatwo skalowalne, biurkowe rozwiązanie 3D ma umożliwić pełnokolorowy druk 3D tym, dla których wcześniej korzyści druku 3D były poza zasięgiem.

Goście z pewnością skorzystają też z szansy zobaczenia w akcji odnowionej „serii 100” od Mimaki. Wprowadzone w szczycie pandemii jako przystępne cenowo rozwiązania zwiększające możliwości firm, te drukarki mają sprostać bieżącym wyzwaniom rynkowym i umożliwić użytkownikom odnoszenie sukcesów na współczesnym niepewnym rynku.

Dzięki wydajności i niezawodności, a także niezwykłej elastyczności, która pozwala zdywersyfikować gamę zastosowań, te drukarki oferujące bardzo konkurencyjny stosunek ceny do jakości zdążyły już trafić do drukarni we wszystkich sektorach…

Źródło: Mimaki

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING