spot_imgspot_img

Kongsberg dla polskich klientów

Opublikowana na początku lipca, strona internetowa WWW jest polskim źródłem wiedzy na temat technologii ploterów tnąco-bigujących Konsgberg PCS. Można na niej znaleźć informacje o wszystkich seriach maszyn, automatyce, serwisie, częściach zamiennych czy promocjach.

Spółka Kongsberg Precision Cutting Systems powstała na początku tego roku, po pozyskaniu przez Open Gate Capital marki Kongsberg od firmy Esko. Nowa strona jest skierowana do polskich użytkowników i ułatwia dostęp do wszystkich informacji związanych ze stołami tnącymi marki. Dodatkowo, można na niej znaleźć oprogramowanie firmy Esko, będące uzupełnieniem stołów Kongsberg.

Wraz z opublikowaniem nowej strony WWW, Digiprint PL – dystrybutor ploterów na polskim rynku, przedstawiło promocję na ploter Konsgberg X24 Proffesional. Model z pasem transmisyjnym, podajnikiem rolkowym i systemem MultiZone Production, jest wyposażony w najlepsze narzędzia, dzięki którym umożliwia pracę z szeroką gamą materiałów.

Frezowanie, cięcie, bigowanie, wycinanie w kształcie litery V, automatyzacja – to tylko część wyposażenia maszyny. Dodatkowym atutem jest iCamera, która rozpoznaje marki oraz krawędzie materiału dla zapewnienia ciągłości oraz jakości produkcji. Kongsberg X24 Professional pozwala na rezygnację z ręcznego wykańczania materiałów lub zlecania wymagających zadań podwykonawcom.

Źródło: Digiprint

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING