spot_imgspot_img

Kolejna edycja Agfa’s Studio 4D48

11 marca firmy Dataline i Agfa zorganizują wspólne wirtualne wydarzenie pod hasłem Agfa’s Studio 4D48. Skupi się ono na tym, co automatyzacja na najwyższym poziomie i optymalizacja wydajności oznacza w codziennej pracy drukarni.

W trakcie dogłębnych prezentacji omówione zostanie, w jaki sposób firmy poligraficzne mogą usprawnić swoją działalność dzięki połączeniu optymalnego zarządzania przepływem pracy z inteligentną integracją zadań administracyjnych i biznesowych – a co ważniejsze, w jaki sposób prowadzi to do zwiększenia rentowności, zwiększenia ilości czasu przeznaczanego na działalność podstawową, poprawy jakości usług i wzrostu zadowolenia klientów.

Demonstracje praktyczne pokażą słuchaczom, jak w rzeczywistości działa połączenie oprogramowania, jak się je konfiguruje i co ono zapewnia.

Użytkownicy, zarówno komercyjne drukarnie offsetowe, jak i wielkoformatowe drukarnie atramentowe podzielą się swoimi doświadczeniami na temat tego, jak połączenie obu pakietów oprogramowania czyni ich działania bardziej wydajnymi i skutecznymi.

Więcej informacji i link do rejestracji znajdziecie TUTAJ!

Źródło: Agfa

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING