spot_imgspot_img

Kodak publikuje swój raport o zrównoważonym rozwoju za rok 2021

Kodak jest w pełni zaangażowany w zrównoważoną przyszłość firmy, jej klientów i planety. Jest to podkreślone przez Kodak 2021 Sustainability Report, który podsumowuje osiągnięcia firmy i cele w prowadzeniu bardziej zrównoważonego rozwoju środowiskowego i społecznego. Odzwierciedlając globalną działalność biznesową firmy Kodak od 2018 do 2021 roku, raport zatytułowany “One World, One Kodak” przedstawia obraz działań na rzecz zrównoważonego rozwoju podejmowanych w całej firmie i na całym świecie.

36-stronicowy raport przedstawia programy firmy Kodak, w szczególności dotyczące redukcji odpadów i tworzenia efektywności energetycznej, redukcji emisji, oszczędzania wody oraz poprawy zaangażowania pracowników i społeczności. W raporcie opisano również, w jaki sposób firma Kodak zareagowała na ogromne wyzwania związane z globalną pandemią COVID-19 i wykorzystała swoje zasoby i technologię w nowy sposób, aby wesprzeć globalną walkę z wirusem.

Oprócz najnowszych osiągnięć firmy Kodak w zakresie zrównoważonego rozwoju, raport ujawnia cele firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju do roku 2025. W publikacji podkreślono, w jaki sposób innowacyjne produkty Kodaka pomagają klientom z globalnego przemysłu poligraficznego stać się bardziej zrównoważonymi poprzez zmniejszenie zużycia energii, wody i chemikaliów oraz eliminację odpadów.

“Wydarzenia z ostatnich kilku lat posłużyły do wzmocnienia tego, jak bardzo jesteśmy ze sobą połączeni. To, co dzieje się po jednej stronie planety, ma wpływ na drugą” – powiedział Jim Continenza, prezes wykonawczy i dyrektor generalny firmy Kodak. “Jako One Kodak, nasi pracownicy na całym świecie ponoszą wspólną odpowiedzialność za zapewnienie zrównoważonego wzrostu dla naszych interesariuszy i pomoc w tworzeniu zrównoważonej przyszłości dla naszego świata”.

Źródło: Kodak, Raport do pobrania TUTAJ!

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING