spot_imgspot_img

Kodak przedstawia pierwszego na świecie klienta PRINERGY On Demand Business Solutions: Modern Litho

Firma Kodak ma przyjemność poinformować o pierwszym wdrożeniu rewolucyjnego rozwiązania KODAK PRINERGY On Demand Business Solutions w firmie Modern Litho. To kolejny krok Kodaka w rozwoju kompleksowego oprogramowania opartego na sztucznej inteligencji, które pomaga drukarniom zwiększyć automatyzację, wydajność i rentowność. Decyzja Modern Litho jest kolejnym akcentem w udanej, długofalowej współpracy pomiędzy Kodakiem a tą amerykańską drukarnią komercyjną.

- Reklama -

Modern Litho, zaliczana do 1% największych drukarń w Ameryce Północnej, posiada pięć zakładów produkcyjnych w stanie Missouri. Największym sektorem usług firmy są czasopisma, katalogi, direct mail i druk komercyjny, a ponadto w portfolio firmy znajdują się również usługi web-to-print, publikacje cyfrowe oraz oznakowanie i grafika wystawowa.

Jako drukarnia G7® Master Certified, firma specjalizuje się w wysokiej jakości offsecie arkuszowym, ale oferuje także usługi cyfrowe, wykorzystując technologię CTP i druku cyfrowego firmy Kodak oraz płyty bezprocesowe KODAK SONORA. Od wielu lat produkcja we wszystkich zakładach jest kontrolowana i zarządzana z wykorzystaniem systemu KODAK PRINERGY Workflow.

Ważny strategiczny krok w przyszłość

Firma Modern Litho przeszła niedawno na opartą na chmurze platformę KODAK PRINERGY On Demand, która jest obsługiwana przez Microsoft Azure. Nie udało się jednak osiągnąć celu, jakim była kompleksowa integracja i łączność umożliwiająca płynny obieg dokumentów biznesowych i produkcyjnych przy użyciu oprogramowania ERP i cyfrowych witryn sklepowych innych firm. Rozwiązania PRINERGY On Demand Business Solutions sprawiły, że wizja stała się rzeczywistością.

“Nie otrzymywaliśmy od naszego dotychczasowego dostawcy wsparcia, którego potrzebowaliśmy, aby zintegrować pocztę elektroniczną, CRM i funkcje MIS z PRINERGY. Ponadto, firma ta powoli dostosowywała oprogramowanie do zmieniających się przepisów finansowych, podatkowych i logistycznych” – powiedział Jim Tomblinson, wiceprezes ds. operacyjnych w Modern Litho. “Z kolei KODAK i Microsoft wniosą do PRINERGY On Demand Business Solutions kluczowe funkcje Office i Business. Microsoft jest elastyczny i prowadzi ciągłe inwestycje w celu przyspieszenia łączności. W obliczu stojących przed nami wyzwań, jest to ogromna zaleta, którą z przyjemnością wykorzystamy.”… więcej na WWW.

Źródło: Kodak

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak