spot_imgspot_img

Japońska drukarnia podpisuje umowę subskrypcyjną z firmą Heidelberg

Japońska firma With up Co., Ltd. z siedzibą w Niigata i Heidelberg podpisały umowę o subskrypcji Heidelberg Plus. Umowa ta obejmuje dostawę maszyny Speedmaster CD 102-4 produkowanej w Chinach i Suprasetter 106 DCL CtP platesetter (DCL = podwójna ładowarka kasetowa).

Oprogramowanie Prinect Production Manager oparte na wolumenach również daje z With up Co., Ltd. dostęp do wszystkich funkcji technologii przepływu prac Prinect. Zgodnie z umową Subscription Plus klient otrzymuje również materiały eksploatacyjne Saphira, serwis,  doradztwo i szkolenia od Heidelberga. Materiały eksploatacyjne i części serwisowe można łatwo zamówić za pomocą wygodnego sklepu internetowego Heidelberga.

“Nasza umowa Subscription Plus i najnowocześniejsza technologia pomogą w zwiększeniu wydajności i zminimalizowaniu kosztów na wydrukowany arkusz”, mówi Joerg Bauer, członek zarządu Heidelberga w Japonii. Heidelberg Subscription to kompleksowy produkt usługowy, który do tej pory zdobył ponad 80 drukarni na całym świecie, w tym trzy w Japonii. With up jest pierwszą firmą we wschodniej Japonii, która zdecydowała się na taką umowę. Heidelberg Subscription, jako całość jest obiecującym modelem kontraktowym dla japońskiego przemysłu poligraficznego”, kontynuuje Bauer.

Speedmaster CD 102

Zgodnie z umową, With up będzie rozliczana za wdrożenie nowej technologii produkcji, wraz z materiałami eksploatacyjnymi i usługami, w oparciu o liczbę arkuszy drukowanych. Heidelberg zapewni doradztwo wymagane dla firmy With up, aby osiągnąć cele produktywności określone wspólnie przez obie firmy, pozostawiając drukarni możliwość skupienia się na wspieraniu własnych klientów i na działaniach sprzedażowych.

Cały system oparty na nowym Speedmaster CD 102 zostanie dostarczony klientowi i zainstalowany tego lata. Nowa maszyna offsetowa zastępuje między innymi starszego Speedmastera SM 102.

Źródło: Heidelberg

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING