spot_imgspot_img

Jakość druku RotaJET przekonuje Interprint

  • Wysoka jakość druku
  • Znacząco rozszerzone portfolio produktów
  • Znacznie lepsze wykorzystanie mocy produkcyjnych
  • Instalacja trzeciego RotaJET przebiega zgodnie z planem 

Obok elastyczności i profesjonalizmu, to właśnie jakość druku na maszynie RotaJET firmy Koenig & Bauer przekonuje nie tylko odpowiedzialnych menedżerów w firmie Interprint GmbH, ale przede wszystkim coraz większą liczbę klientów. Drukarnia dekoracyjna z Arnsberg z powodzeniem opracowała i przetestowała już wiele nowych produktów.

- Reklama -

“Zmienne ilości zleceń, dłuższe okresy powtarzania, elastyczność projektowania i nowe kombinacje kolorów to czynniki, które sprawiają, że RotaJET firmy Koenig & Bauer jest tak interesujący dla naszych klientów” – mówi Robert Bierfreund, dyrektor zarządzający Interprint GmbH.

Trzeci RotaJET w Arnsberg ma rozpocząć produkcję jeszcze w tym roku. Pomimo Covid-19 i związanych z tym ograniczeń, maszyna drukująca została dostarczona w rekordowym czasie. Po zakończeniu instalacji Interprint będzie w stanie przetwarzać wstęgę o szerokości do 225 cm. Firma będzie w stanie zaoferować produkcję cyfrową dla wszystkich typowych formatów wymaganych przez branżę dekoracyjną i będzie mogła dodać kolejne nowe produkty do swojego portfolio.

“Zbudowaliśmy zdecydowanie największe na świecie możliwości cyfrowego druku dekoracyjnego. Przyszłość jest cyfrowa, ale jednocześnie cyfryzacja jest już rzeczywistością. Nasi klienci wykazują stale rosnące zainteresowanie produktami drukowanymi cyfrowo” – kontynuuje Robert Bierfreund.

Już w 2014 r. firma była pierwszą drukarnią dekoracyjną, która zainwestowała w szerokoformatową technologię jednoprzebiegowego druku atramentowego. W międzyczasie pomiędzy Interprint i Koenig & Bauer rozwinęło się silne i oparte na zaufaniu partnerstwo. Ta współpraca i przewaga technologiczna, którą ze sobą niesie, są również wysoko cenione przez Grupę Toppan, której Interprint jest członkiem od października 2019 roku… więcej WWW.

Źródło: Koenig & Bauer

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak