spot_imgspot_img

Jacques-Edouard Gueden nowym wiceprezesem wykonawczym i prezesem na region EMEA

Jacques-Edouard Gueden, od 32 lat związany z Xerox, w trakcie swojej kariery zawodowej zajmował różne stanowiska kierownicze w działach sprzedaży i marketingu. Ostatnio pełnił funkcję prezesa na Francję, Belgię i Luksemburg. Wcześniej Gueden zajmował stanowisko wiceprezesa ds. operacji biznesowych i marketingu w regionie EMEA.

– Jacques-Edouard będzie odpowiedzialny za zespoły, które w Xerox zajmują się wprowadzaniem na rynki EMEA pełnego portfolio produktów, usług i oprogramowania dla nowych i obecnych klientów oraz partnerów – powiedział John Visentin, wiceprezes i dyrektor generalny Xerox. – Jego dogłębna znajomość potrzeb klientów i długotrwałe relacje w całym regionie pozwalają na osiąganie dobrych wyników i rozwój – dodał.

Jak podkreśla Gueden, celem jego pracy w regionie EMEA będzie zwiększenie świadomości i przychodów w zakresie istniejących i nowych technologii Xerox, w tym oprogramowania, finansowania i innowacji, takich jak metale 3D i przemysłowy Internet Rzeczy. – Z niecierpliwością czekam na kierowanie zespołem, który zapewni dobre wyniki klientom i partnerom Xerox – dodaje nowy wiceprezes firmy.

Źródło: Xerox

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING