spot_imgspot_img

Jacek Kobyliński gościem Niezbędnika poligrafa. Podcast

Już w czwartek, dokładnie o godz. 15:00 naszym i Waszym gościem jest Jacek Kobyliński z firmy Muller Martini, z którym rozmawiamy między innymi o rynku oprawy twardej, krótkiej historii Muller Martini, w której ostatnimi laty działo się…

Poruszamy również tematy trudne, dotyczące wzrostu cen surowców oraz rozwiązań w introligatorni, które Muller Martini może wykonać właściwie nawet pod jednego, konkretnego klienta. Na przykład z Polski, a także poruszamy temat Industry 4.0.

Niezbędnik poligrafa to seria podcastów przygotowanych przez naszą redakcję, prowadzonych przez Mirosława Pawlińskiego red. naczelnego czasopisma Świat Poligrafii Professional. Do studia zapraszani są eksperci znający rynek branży poligraficznej i choć rozmowy przebiegają w dość luźnej atmosferze, można dowiedzieć się bardzo dużo na temat tego rynku, lub po prostu różnych rozwiązań.

Dotychczas gośćmi Niezbędnika poligrafa były następujące osoby: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Slawomir Iwanowski (Kodak Polsk) oraz Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus).

Premierowe wydania są emitowane zawsze w każdy czwartek o godzinie 15:00. Wiele osób pyta gdzie można słuchać? Możliwości jest dużo.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Miłego słuchania!

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING