spot_imgspot_img

HP przedstawia nową serię inteligentnych drukarek atramentowych HP Smart Tank 700

- Artykuł promocyjny -

Firma HP już w listopadzie br. wprowadzi na polski rynek innowacyjną serię drukarek HP Smart Tank 700, która oferuje wszechstronny i wydajny wydruk do domowego użytku, jak i dla małych firm.  

Z naszych danych wynika, że 68% zakupów nowych drukarek dokonywanych jest z myślą o pracy i nauce z domu[1]. Zarówno dzieci, rodzice, jak i właściciele małych firm potrzebują inteligentniejszych urządzeń, które są łatwe w obsłudze, przystępne cenowo oraz wszechstronne, a także zaspokoją ich codzienne potrzeby w zakresie drukowania – mówi Xavier Garcia, GM i Global Head, Print Hardware Systems, HP. Seria Smart Tank 700 zapewnia drukowanie na najwyższym poziomie za sprawą wysokiej jakości wydruków oraz zaawansowanym, inteligentnym funkcjom. Dzięki temu klienci nie muszą martwić się wydrukami, a mogą skupić się na pracy. 

Wszystkie produkty HP opracowywane są z myślą o zrównoważonym rozwoju, a HP Smart Tank serii 700 jest pierwszą drukarką HP ze zbiornikiem na atrament wykonanym w ponad 25% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu[2]. Pojemniki z atramentem HP kompatybilne z drukarkami można poddać recyklingowi za pośrednictwem programu HP Planet Partners, wspierając wizję firmy, dotyczącą procesu recyklingu w obiegu zamkniętym i zmniejszając ilość wykorzystywanego pierwotnego plastiku[3].

Najważniejsze cechy HP Smart Tank 700 

 • INTELIGENTNA DRUKARKA
  • Łatwe zarządzanie zadaniami dzięki panelowi dotykowemu, który wyświetla się tylko wtedy, gdy jest potrzebny, oraz inteligentnemu oświetleniu, które zapewnia intuicyjną obsługę.
  • Niezawodna, samoregenerująca się dwuzakresowa sieć Wi-Fi®.[4]
  • Prosta konfiguracja mobilna.[5]
  • Pełne wsparcie rozwiązania HP Wolf Essential Security.  
 • INTELIGENTNA WYDAJNOŚĆ
  • Oszczędność czasu i papieru podczas drukowania codziennych dokumentów, dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego.
  • Wysoka jakość druku do 50 000 stron.
  • Szybka i łatwa konfiguracja za pomocą aplikacji HP Smart App.7,[6]
 • INTELIGENTNE POJEMNIKI NA TUSZ
  • Zintegrowany wyświetlacz i kontrolki zbiornika ułatwiają sprawdzanie poziomu atramentu w sytuacjach, gdy jest on na wyczerpaniu. Dzięki czemu prawdopodobieństwo jego wyczerpania jest mniejsze.
  • Bezwyciekowy system uzupełniania.[7]
 • Nawet 3 lata pracy przy użyciu atramentu[8] – idealne rozwiązanie w przypadku codziennego, taniego i wysokonakładowego drukowania.
 • Do 18 000 stron w czerni lub 8 000 stron w kolorze w zestawie. 10

Ceny i dostępność

W Polsce nowe drukarki będą dostępne już od listopada br.

[1] Źródło: HP Global Print Signals Tracker (sierpień 2021)

[2] Wykonane z ponad 25% (wagowo) plastiku pochodzącego z recyklingu.

[3] W porównaniu z większością konkurencyjnych programów recyklingu materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych i laserowych OEM. Kryteria: rozmiar, zasięg, zawartość pochodząca z recyklingu i upcyklingu, certyfikat/ranking ekologiczny. Raport z badania Keypoint Intelligence zleconego przez HP w sierpniu 2021 r. Udział w rynku: IDC CQ21’201 Hardcopy Peripheral Tracker. Dostępność programu jest różna. Więcej informacji można znaleźć na stronach: hp.com/go/recycle & keypointintelligence.com/HPPlanetPartners

[4] Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance. Obsługuje zarówno 5,0 GHz, jak i 2,4 GHz, wykorzystując do 12 nienakładających się kanałów w porównaniu z tylko 3 nienakładającymi się kanałami tylko dla 2,4 GHz. Obsługuje pasmo 5,0 GHz (do 150 Mb/s) w porównaniu z pasmem 2,4 GHz (do 72,2 Mb/s).

[5] Wymaga pobrania aplikacji HP Smart. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat lokalnych wymagań dotyczących drukowania, należy odwiedzić stronę http://www.hp.com/go/mobileprinting. Niektóre funkcje/oprogramowanie są dostępne tylko w języku angielskim i różnią się między aplikacjami komputerowymi i mobilnymi. Może być wymagana subskrypcja; subskrypcja może nie być dostępna we wszystkich krajach. Więcej szczegółów można znaleźć na www.hpsmart.com. Wymagany dostęp do Internetu, który należy zakupić osobno. Konto HP wymagane do pełnej funkcjonalności. Lista obsługiwanych systemów operacyjnych dostępnych w sklepach z aplikacjami.

[6] W porównaniu z aplikacjami do drukowania OEM dla większości najlepiej sprzedających się drukarek atramentowych/laserowych z obsługą sieci oraz urządzeń wielofunkcyjnych dla domu i biura, w cenie ≤ 450 USD. Udział w rynku zgłoszony przez IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical CYQ4 2020. Stwierdzenie oparte na badaniach aplikacji do drukowania producentów drukarek oraz praktycznych testach Keypoint Intelligence i badaniu z kwietnia 2021 r. na zlecenie HP. Więcej informacji na stronie: keypointintelli-gence.com/HPSmartApp

[7] Używany zgodnie z instrukcją instalacji.

[8] Na podstawie 200 stron miesięcznie użytkowania przez klientów HP Smart Tank. Rzeczywista wydajność różni się w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Średnia oparta na metodologii testowania ISO/IEC 24711 lub HP i druku ciągłego. Część atramentu z dołączonych butelek jest używana do uruchamiania drukarki. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.hp.com/go/learnaboutsupplies

Źródło: HP

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING