spot_imgspot_img

Heidelberg zaprasza na pierwsze wirtualne wydarzenie firmy Gallus w 2021 roku

Gallus High Performance Day 2021 odbędzie się 3 oraz 4 marca. Agenda na obydwa dni jest identyczna, tak aby dać możliwość wyboru odpowiedniego terminu. Eksperci zaprezentują bogate portfolio produktów cyfrowych i konwencjonalnych systemów do drukowania etykiet.

Podczas webinaru pokazana zostanie maszyna do cyfrowego druku etykiet Gallus Labelfire  o rozdzielczością obrazowania 1200 x 1200 dpi. Labelfire wyposażona będzie w zespół uszlachetniania Digital Embellishment Unit (DEU).

Heidelberg zaprezentuje ponadto konwencjonalny druk etykiet przy użyciu różnych zespołów: fleksograficznych, sitodrukowych, cyfrowych i offsetowych.

Zaprezentowana będzie maszyna Gallus Labelmaster wyposażona w głowicę do druku cyfrowego, a także maszyna Gallus RCS 430 w połączeniu z zespołem klejenia folii na gorąco Pantec Rhino.

Jak informuje Heidelberg Polska, będzie również możliwość obejrzenia pokazów po ich zakończeniu na dedykowanej platformie, która pozostanie aktywna do 31 maja 2021 roku. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się na swoje konto. Ponadto, po pokazach maszyn istnieje możliwość zadawania pytań na żywo ekspertom firmy Heidelberg.

Więcej informacji i link do rejestracji… w zakładce WEBINARIA.

Kalendarz wydarzeń – WEBINARIA

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING