spot_imgspot_img

Najszybsza w historii

Model Canon imagePROGRAF TZ-30000 łączy w sobie szybkość druku z nowoczesnymi funkcjami, wspierającymi produktywność i wydajność. Dzięki ulepszonej obsłudze materiałów do zadruku oraz możliwości druku projektów w wysokiej rozdzielczości, takich jak rysunki CAD/GIS, wizualizacje, mapy i plakaty, drukarka jest idealnym wyborem zarówno dla przedsiębiorców z branży architektonicznej, inżynierskiej, budowlanej, produkcyjnej, jak i profesjonalnych dostawców usług druku oraz punktów kopiujących.

A w uzyskaniu jeszcze większej wydajności pracy pomoże wielofunkcyjny model urządzenia imagePROGRAF TZ-30000 MFP Z36, który wyposażono w nowoczesny i precyzyjny skaner.

Maksymalna wydajność, minimalne przestoje

Druk z prędkością czterech arkuszy CAD w formacie A1 na minutę sprawia, że najnowszy model drukarki może się poszczycić mianem najszybszego spośród całej serii imagePROGRAF. Urządzenie wyposażono w pojemne zbiorniki tuszu o objętości 700 ml i moduł podawania z dwóch rolek.

Dzięki pojemnej układarce, mieszczącej nawet do 100 arkuszy A0 oraz wsparciu oprogramowania Direct Print Plus do zarządzania procesem pracy, drukarka bez trudu radzi sobie z nakładami produkcyjnymi sięgającymi od 300 do nawet 500 metrów kwadratowych miesięcznie. Tak wyposażona maszyna pozwala maksymalizować wydajność, jednocześnie minimalizując przestoje w pracy.

Z myślą o zapewnieniu wysokiej produktywności, nowa seria drukarek umożliwia wymianę materiałów w trybie „hot swap”. Innymi słowy – urządzenia jako pierwsze w swojej kategorii umożliwiają uzupełnianie arkuszy i tuszów w czasie, gdy pracują. Moduł smart roll ułatwia podawanie różnych materiałów drukarskich do maszyny: użytkownik wkłada jedynie rolkę do podajnika, a drukarka zajmuje się resztą.

Pierwszy arkusz CAD formatu A1 może być w rękach użytkownika już w 19 sekund od kliknięcia przycisku „drukuj”. Ponadto sterownik druku CPP i narzędzie CPP Publisher Select, dzięki monitorowaniu szerokości rolki i ilości dostępnego papieru przed rozpoczęciem druku, ograniczają liczbę błędnych wydruków.

Wysoka jakość druku

Nowa drukarka wykorzystuje wyjątkową technologię tuszu LUCIA TD od Canon. Główny cel to druk dowolnego projektu w najwyższej jakości: od rysunków CAD po mapy i plakaty na szerokiej gamie powlekanego i niepowlekanego papieru. Wyraźne czarne linie i tekst mogą być doskonale odtworzone nawet w przypadku niepowlekanego papieru. Co więcej, dzięki odpornym na warunki pogodowe tuszom, żywe kolory nie blakną, nawet gdy stosowany jest niedrogi, prosty papier do drukarek atramentowych.

Udoskonalona konstrukcja i bezpieczeństwo

Oszczędność przestrzeni i ergonomiczny design konsoli imagePROGRAF TZ-30000 sprawiają, że zadania, takie jak wymiana tuszu i rolek wykonywane są z przodu urządzenia, podczas gdy gotowe wydruki odbiera się z jego szczytu.

Dodatkowo model MFP Z36, dzięki integracji wielofunkcyjnego skanera o wysokiej jakości z systemem podwójnego źródła światła LED, oferuje jeszcze większą funkcjonalność i to pomimo jego mniejszego rozmiaru. Duży ekran dotykowy wyposażono w łatwą w obsłudze opcję podglądu wydruku i liczne możliwości obróbki obrazu. Drukarkę można bezproblemowo przystosować do użytku w mniejszym biurze.

Dla zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa wszystkie dane mogą być usuwane z dysku twardego natychmiast po zakończeniu każdego zadania druku, a kod PIN i opcje bezpieczeństwa interfejsu zabezpieczą przed nieautoryzowanym dostępem.

Junichi Wachi, Dyrektor LFP EMEA w Canon Europe komentuje: „Tworząc imagePROGRAF TZ-30000, chcieliśmy rozwiązać pewne typowe problemy, z którymi muszą mierzyć się użytkownicy tańszych ploterów LED. Nasze bogato wyposażone urządzenia produkcyjne łączą w sobie produktywność i wydajność. Skracają czas druku wielkoformatowego i wykańczania, a tym samym wspierają użytkowników w realizacji wielu zamówień w krótkim czasie. Jestem przekonany, że najnowszy model w linii imagePROGRAF sprosta rosnącym wymaganiom firm, oczekujących nieprzerwanego i pozbawionego problemów druku w dużym formacie”. 

Nowe urządzenia imagePROGRAF TZ-30000 oraz imagePROGRAF TZ-30000 MFP Z36 będą dostępne u partnerów Canon od maja 2021 r.

Źródło: Canon

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING