spot_imgspot_img

Heidelberg sprzedaje 1000. jednostkę drukującą nowego Speedmaster CX 104

W swojej podstawowej działalności Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) obserwuje rosnące globalne ożywienie, które sprawia, że klienci chętnie inwestują w najnowsze technologie i rozwiązania.

Szwedzka drukarka opakowań Gafs Kartong (Gafs), która ma siedzibę w Värnamo, ma odebrać 1000. jednostkę drukującą nowego Speedmastera CX 104, który Heidelberg zaprezentował latem. Założona, jako dostawca płyt opakowaniowych w 1947 roku, Gafs ma obecnie 22 pracowników i generuje sprzedaż w wysokości ponad czterech milionów euro.

Speedmaster CX 104-6+L z nowo opracowaną jednostką lakierniczą w konfiguracji Push to Stop ma być dostarczany wraz z naświetlaczem Suprasetter 106 i pojawi się przed świętami Bożego Narodzenia.

“Nasza nowa maszyna offsetowa, Speedmaster CX 104, okazuje się być wielkim hitem na rynku”, mówi Stefan Hasenzahl, dyrektor ds. zarządzania produktem w Heidelbergu. “Jeszcze przed wprowadzeniem na rynek globalny tego lata mieliśmy zamówienia na ponad 500 jednostek drukujących – liczba ta podwoiła się w ciągu zaledwie trzech miesięcy” – dodaje.

Gafs, który produkuje składane kartony głównie dla szwedzkich klientów z różnych branż, uzupełnia swoją inwestycję w sprzęt o umowę Subscription Smart, która obejmuje dostawę wszystkich materiałów eksploatacyjnych i oprogramowania przez okres kilku lat.

W związku z tym Gafs będzie również korzystać z Prinect Production Manager, który obejmuje wszystkie kluczowe funkcje drukowania opakowań. Jednym z przykładów jest rozwiązanie oparte na CAD, które zapewnia szybkie i łatwe nakładanie, a także obejmuje wszystkie typowe oznaczenia opakowań. Co najważniejsze, przepływ pracy Prinect zapewnia wszystkie dane istotne dla produkcji, zapewniając niezawodną produkcję i powtarzalne zadania o niezmiennie wysokiej jakości. Co więcej, informacje zwrotne na temat danych produkcyjnych dają Prinect pełny przegląd wydajności przez cały czas.

Nowa maszyna drukująca zastępuje dotychczasową, model Speedmaster CD 102. Annelill Annvik, jedna z właścicielek Gafs Kartong, uzasadnia decyzję inwestycyjną w następujący sposób:

“Przeanalizowaliśmy i porównaliśmy zarówno opcje cyfrowe, jak i offsetowe, ale pojawienie się Speedmaster CX 104 na rynku położyło kres naszym poszukiwaniom. Znaczna poprawa czasu przygotowania i kontroli jakości, w połączeniu z integracją z przepływem pracy, sprawiają, że jesteśmy bardzo pewni korzyści i postępu dla całej firmy. “

Lasse Svärd, wspówłaściciel Gafs Kartong, dodaje:

“Nowy Speedmaster CX 104 z Heidelberga doskonale spełnia nasze wymagania. Przekonała do tego najnowocześniejsza technologia offsetowa i portfolio usług tej firmy, a także doskonały stosunek ceny do wydajności. Spodziewamy się, że funkcja Push to Stop w szczególności zapewni duży wzrost produktywności. “… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING