spot_imgspot_img

Heidelberg powraca na SDAX

3 grudnia br. na podstawie regularnego przeglądu indeksów giełdowych Niemiecka Giełda Papierów Wartościowych (DAX) ogłosiła powrót Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) do notowań SDAX (indeks giełdowy składający się z 70 małych i średnich spółek w Niemczech). Odzwierciedla to fakt, że w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy kapitalizacja rynkowa firmy wzrosła ponad trzykrotnie do ponad 700 milionów euro.

Heidelberg widzi bardzo wyraźny trend wzrostowy kursu swoich akcji, który ostatnio wyraźnie przekroczył poziom dwóch euro. Potwierdza to udaną transformację Grupy w dochodowo rozwijającą się spółkę technologiczną. Heidelberg zamierza kontynuować ten rozwój w przyszłości, realizując swoją strategię.

„Chcielibyśmy podziękować naszym pracownikom za wspaniałą pracę w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Powrót do SDAX jest dla nas zarówno potwierdzeniem, jak i zachętą. Potwierdzeniem udanej transformacji Heidelberga w ostatnich kwartałach i zachętą do dalszego robienia wszystkiego, co w naszej mocy, aby wszyscy nasi interesariusze odnieśli korzyści z naszych pozytywnych wyników poprzez zrównoważony wzrost wartości” – komentuje Rainer Hundsdörfer, Prezes i Dyrektor Generalny firmy.

Źródło: Heidelberg

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING