spot_imgspot_img

Heidelberg podwaja moce produkcyjne Wallboxów

Zapotrzebowanie na rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych do użytku prywatnego szybko rośnie. Aktualne analizy rynkowe przewidują roczny wzrost o ponad 20 procent. Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) jest już jednym z odnoszących największe sukcesy dostawców wallboxów na rynku niemieckim.

Aby skuteczniej sprostać rosnącemu popytowi w tym sektorze, a tym samym jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję rynkową, Heidelberg uruchomił teraz drugą linię produkcyjną do produkcji swoich Wallboxów w zakładzie w Wiesloch-Walldorf. W ten sposób firma planuje mniej więcej podwoić moce produkcyjne do kwietnia tego roku.

Heidelberg produkuje obecnie modele Heidelberg Wallbox Home Eco i Heidelberg Wallbox Energy Control z różnymi długościami kabli i opcjami dostosowywania na rynek niemiecki i europejski w pracy dwuzmianowej na dwóch liniach produkcyjnych.

„Rynek Wallboxów kwitnie. Nasze moce produkcyjne są w pełni wykorzystywane i ugruntowaliśmy swoją pozycję jako odnoszący sukcesy dostawca na tym rynku przyszłości. Poprzez uruchomienie drugiej linii produkcyjnej możemy skuteczniej reagować na wysokie zapotrzebowanie klientów. Robiąc to, systematycznie realizujemy nasze plany rozwoju na bardzo obiecującym rynku elektromobilności ”- mówi Rainer Hundsdörfer, dyrektor generalny Heidelberga.

Źródło: Heidelberg

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING