spot_imgspot_img

Heidelberg podkreśla swoją pozycję na największym rynku podczas targów China Print

Heidelberg) podkreślił swoją pozycję na najważniejszym rynku wzrostu na tegorocznym największym wydarzeniu branżowym China Print, które odbyło się w Pekinie w dniach 23-27 czerwca.

W ciągu pięciu dni targów kilkadziesiąt tysięcy zainteresowanych odwiedziło targi i stoisko firmy. Prezentacje najnowszych rozwiązań Heidelbergu były dosłownie przepełnione… 8000 zarejestrowanych uczestników.

Światowa premiera nowej maszyny offsetowej Speedmaster CX 104 była punktem kulminacyjnym targów i potwierdziła innowacyjną siłę i wiodącą pozycję technologiczną Heidelberga w trudnym otoczeniu rynkowym. Dzięki nowej maszynie firma zamierza dalej rozwijać swoją silną pozycję w rozwijającym się segmencie opakowań i sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na elastyczne systemy druku z różnymi rozwiązaniami automatyzacji i wariantami w sektorze komercyjnym.

Heidelberg zaprezentował również szeroką gamę rozwiązań w całym łańcuchu wartości w cyklu życia klienta z inteligentnymi rozwiązaniami i produktami.

“Reakcja klientów w Chinach na nasze innowacje była niczym innym jak euforią”, powiedział Rainer Hundsdörfer, dyrektor generalny firmy. “Jeszcze przed rozpoczęciem produkcji seryjnej CX 104 mieliśmy zamówienia na ponad 500 jednostek drukarskich tej serii na całym świecie, z których duża część pochodzi z Chin. Ten dowód zaufania i wysokiego popytu ze strony Chin dają nam wiatr w plecy w bieżącym roku fiskalnym.”

Chiński zakład produkcyjny w Szanghaju działa na pełnych obrotach od miesięcy, a zdolności produkcyjne zostaną dodatkowo zwiększone w bieżącym roku fiskalnym ze względu na ilość zamówień. Obecnie około 900 pracowników pracuje w sprzedaży, serwisie i produkcji w kraju. Oczekuje się, że w perspektywie średnioterminowej sprzedaż Heidelberga w Chinach na największym jednolitym rynku przemysłu poligraficznego wzrośnie z około 300 mln EUR do ponad 360 mln EUR do 2026 r…. więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak