spot_imgspot_img

Heidelberg jest jedną z najlepszych firm szkoleniowych w Niemczech

Kształcenie zawodowe w Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) należy do najlepszych w całych Niemczech. Dziennik “Die Welt” opublikował wyniki oceny pod koniec sierpnia. Spośród 4000 firm przebadanych we wszystkich sektorach i regionach, program szkoleniowy Heidelberga został oceniony jako jeden z najlepszych, z oceną “bardzo atrakcyjny”. Tylko około 800 firm osiągnęło tę najwyższą ocenę.

Badanie zostało przeprowadzone przez agencję rankingową psychologii biznesu ServiceValue. Pieczęć zatwierdzenia “Najlepsze firmy szkoleniowe w Niemczech” jest niezależnym certyfikatem jakości, który mierzy atrakcyjność kształcenia zawodowego.

“Dzięki temu wynikowi widzimy, że nasze wysiłki na rzecz zapewnienia solidnego, atrakcyjnego i przyszłościowego szkolenia zawodowego są wzmocnione” – mówi zadowolony Rainer Haus, dyrektor ds. Rozwoju organizacyjnego i kadrowego w firmie Heidelberg.

Dla Christiana Becka, który odpowiada za szkolenia wokalne, kluczem do atrakcyjnego szkolenia jest zaprojektowanie treści szkoleniowych i ich stały dalszy rozwój w oparciu o wymagania firmy. Według Hausa ranking opublikowany w dzienniku “Die Welt” docenia pracę trenerów firmy.

“Dobre szkolenie zawodowe jest kluczem do przyszłości, zarówno dla młodych ludzi, jak i dla samej firmy, która otrzymuje nową generację wysoko wykwalifikowanych pracowników” – wyjaśnił Rupert Felder, hr manager w firmie Heidelberg.

Na samym początku nowego roku szkoleniowego, powiedział, nagroda była dobrym sygnałem dla nowego przyjęcia stażystów. 1 września tego roku 122 młodych mężczyzn i kobiet rozpoczęło szkolenie lub studia dualne w jednym z czterech zakładów firmy w Wiesloch-Walldorf, Brandenburgii, Amstetten i Lud-Wigsburg.

Źródło: Heidelberg

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak