spot_imgspot_img

GRAW dystrybutorem Grafisk Maskinfabrik na rynku Polskim

GRAW jest jednym z największych dystrybutorów w Polsce specjalizujących się w branży fleksograficznej. Od 26 lat oferuje rozwiązania, maszyny oraz materiały eksploatacyjne uznanych, światowych dostawców.

Firma współpracuje również z wieloma drukarniami offsetowymi i rotograwiurowymi, dzięki czemu doskonale zna polski rynek poligraficzny i jego potrzeby.

Lykke Trusbak – Dyrektor Segmentu Etykiet w GM: Wciąż postrzegamy rynek Polski jako jeden z „motorów wzrostu” w Europie i widzimy tu ogromny potencjał w branży opakowaniowej. Już od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy w Polsce solidnego i doświadczonego partnera z dobrą znajomością lokalnego rynku. GRAW dynamicznie się rozwija, a poprzez ciągłe doskonalenie umiejętności zwiększa zakres działalności oraz liczbę pracowników. To sprawia, że GRAW jest idealnym partnerem dla GM.

Marcin Zaporowski – Specjalista ds. sprzedaży maszyn i urządzeń w firmie GRAW, dodaje: Cieszymy się, że możemy stać się częścią rodziny GM. Maszyny tego producenta idealnie wpisują się w DNA naszej firmy, gdzie stawiamy na jakość i niezawodność dostarczanych rozwiązań.

Stale widzimy rosnące zapotrzebowanie klientów na wysokiej klasy rozwiązania w zakresie finishingu i uszlachetniania, dlatego podjęliśmy współpracę z tak uznaną marką, jak GM.  Ma ona w swoim portfolio niezwykle efektywne rozwiązania np. kompaktowa linia DC330mini czy wysokiej klasy laser do wycinania etykiet LC350, który jest optymalnym rozwiązaniem przy coraz to bardziej obecnym druku cyfrowym w etykietach.

Zespół Graw

Zespół GRAW nie traci czasu i już pracuje nad kilkoma dużymi projektami. Ścisła współpraca obu firm i wykorzystanie możliwości tworzenia prezentacji online z nowego Centrum Demonstracyjnego zapowiada nowy, interesujący rozdział na rynku poligraficznym w Polsce.

Źródło: Graw

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING