spot_imgspot_img

FUJIFILM na virtual.drupa

FUJIFILM Corporation ogłosiło swój udział w targach drupa virtual.drupa, które odbędą się w dniach 20-23 kwietnia. Podczas tego wydarzenia Fujifilm pragnie aktywnie wspierać przedsiębiorstwa poligraficzne w ich transformacji i adaptacji do aktualnych wyzwań branży oraz odgrywać wiodącą rolę w kształtowaniu przyszłości przemysłu poligraficznego.

Pod hasłem “NEVER STOP Believing in Print”, Fujifilm ma ogłosić szereg przełomowych nowych rozwiązań.  Wśród nich znajdzie się nowa, bezprocesowa płyta CTP – Superia ZX, która dzięki zastosowaniu technologii nowej generacji ma oferować znaczącą poprawę jakości druku (szybsze wydruki, wyższa trwałość i zwiększona odporność na zarysowania) oraz nowy model Jet Press 750S, który już teraz cieszy się uznaniem ze względu na swoją ultra wysoką jakość, stabilność kolorystyczną i wydajność.

Jak ogłoszono już 31 marca, aby przyspieszyć tworzenie synergii w całej grupie i zaoferować jeszcze większą wartość globalnemu przemysłowi poligraficznemu, z dniem 1 lipca br. dział biznesowy systemów graficznych Fujifilm oraz dział usług komunikacji graficznej FUJIFILM Business Innovation zostaną zintegrowane w ramach nowego działu biznesowego Graphic Communication Business Division.

W celu zaprezentowania kompleksowych rozwiązań obu firm obejmujących zarówno druk konwencjonalny jak i cyfrowy*1, 20 kwietnia, pierwszego dnia targów drupa virtual.drupa, uruchomiona zostanie nowa strona internetowa Fujifilm.  Strona ta będzie zawierać najnowsze informacje od Fujifilm związane z dążeniem firmy do przyczynienia się do rozwoju branży poligraficznej zarówno w sektorze druku komercyjnego jak i opakowań.

*1 Kompleksowa dostawa drukarek produkcyjnych opartych na technologii kserograficznej FUJIFILM Business Innovation, jak również cyfrowych maszyn atramentowych Fujifilm Jet Press, szerokoformatowych drukarek atramentowych oraz pras cyfrowych dla rynku opakowań.

Źródło: Fujifilm

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING