spot_imgspot_img

Flint Group przedstawia XSYS

SCORPIO, polski dystrybutor urządzeń i materiałów poligraficznych, pragnie poinformować, że na skutek zmian organizacyjnych w firmie Flint Group, oferowane przez nią rozwiązania fleksograficzne dla przygotowalni będą odtąd sygnowane nową marką – XSYS.

XSYS jest nowopowstałą dywizją firmy Flint Group, powstałą na skutek połączenia Flint Group Flexographic oraz Xeikon Prepress. Chociaż obie grupy od pewnego czasu ściśle współpracują, wspierając rynki fleksografii i druku typograficznego, to ich formalne połączenie przyniesie im oraz ich klientom jeszcze więcej współpracy i innowacji. Nowy dział będzie kierował się hasłem Be Brilliant, realizując tym swoją nową dewizę: Print Solid. Be Flexible.

Scalając Xeikon Prepress z Flint Group Flexographic łączymy punkty i wdrażamy ważny krok w naszej strategii, aby stać się dostawcą kompleksowych rozwiązań dla działu prepress branży fleksograficznej – powiedziała Dagmar Schmidt, prezes XSYS. Tworząc ten nowy dział, łączymy wszystko całość: płyty, sprzęt do ich obróbki (solwentowy i bezsolwentowy), naświetlarki, tuleje i adaptery. Dzięki temu posunięciu poszerzamy naszą wiedzę specjalistyczną w kierunku naszych klientów. Nazwa wywodzi się od ThermoFlexX, nyloflex, Xpress i innych marek z „X” oraz słowa Systems, które tworzą razem nazwę XSYS.

Friedrich von Rechteren, globalny wiceprezes XSYS ds. handlowych, dodaje: Pełnym portfolio i wyróżniającą się nazwą chcemy inspirować nie tylko naszych klientów, ale także współpracowników. Zrozumienie, elastyczność i konsekwencja to nasze podstawowe wartości i obietnica złożona klientom oraz partnerom. Te wartości odróżniają nas od konkurencji jako proaktywnego, zorientowanego na przyszłość gracza w branży fleksograficznej. Nasi klienci mogą liczyć na nas oraz na jakość naszych produktów i usług. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaoferować im elastyczność i swobodę w podejmowaniu decyzji – to kluczowy wymóg w dzisiejszym świecie, a tym bardziej w przyszłości. W ślad za nową nazwą idzie także nowa misja i wizja oraz logo i strona internetowa.

Wyjaśniając znaczenie hasła: Be Brilliant, Schmidt mówi: „Be Brilliant”, odzwierciedla nasze przekonanie, że świat potrzebuje doskonałości. Wspaniałych pomysłów i rozwiązań, które sprostają wyzwaniom przyszłości. Genialnych ludzi, którzy mają odwagę i wolę, by postępować właściwie. Nasza historia zaczęła się od genialnego pomysłu, a genialne pomysły są tym, co nas napędza.

Istniejące produkty i marki, które zostaną włączone do XSYS, obejmują płyty i urządzenia fleksograficzne nyloflex®, płyty typograficzne oraz urządzenia do ich obróbki marki nyloprint®, produkty nylosolv®, tuleje i adaptery rotec®, naświetlarki ThermoFlexX TfxX, urządzenia do obróbki form drukowych ThermoFlexX Catena oraz rozwiązania do rastrowania powierzchniowego.

Wszystkie te produkty będą działać pod wspólną nazwą XSYS, zachowując jednak swoje odrębne marki i nadal wykorzystując je na rynku.

Źródło: Scorpio

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak