spot_imgspot_img

Firma Koenig & Bauer Durst odniosła sukces podczas SuperCorrExpo

Firma Koenig & Bauer Durst odniosła sukces podczas SuperCorrExpo, jednej z najbardziej wpływowych imprez targowych na półkuli zachodniej, która odbyła się w sierpniu w Orange County Convention Center w Orlando. Eksperci firmy byli obecni na miejscu, aby odpowiedzieć na pytania potencjalnych klientów i udzielić informacji na temat najnowszych produktów i osiągnięć firmy na rynku tektury falistej.

“Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu i spotkać się z uczestnikami, którzy odwiedzili nasze stoisko, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Koenig & Bauer może zaspokoić ich potrzeby w zakresie druku na tekturze falistej” – powiedział Jürgen Gruber, Product Manager Digital & Corrugated Printing Technology w Koenig & Bauer US.

“Nasza nowa maszyna CorruCUT HQPP zapewnia maksymalną wydajność produkcyjną na poziomie 12 000 arkuszy na godzinę, w tym konfigurację podczas pracy, zintegrowaną zdalną konserwację zapewniającą najwyższy czas sprawności oraz najłatwiejszą obsługę. Dzięki swoim rewolucyjnym innowacjom maszyna wzbudziła duże zainteresowanie na naszym stoisku. Jesteśmy głęboko zaangażowani w sprawy naszych klientów z branży tektury falistej i wspieramy ich naszym kompletnym portfolio produktów do produkcji tektury falistej.”

Stoisko przyciągnęło uczestników, którzy szczególnie chętnie zapoznawali się z produktami druku cyfrowego firmy Koenig & Bauer Durst, zwłaszcza z maszyną CorruJET 170 i Delta SPC 130 FlexLine Automatic do produkcji tektury falistej.

Nowa maszyna CorruJET, zaprojektowana specjalnie dla branży tektury falistej, umożliwia bezpośredni druk cyfrowy na arkuszach tektury falistej. CorruJET został zaprojektowany do wysokowydajnej produkcji arkuszy tektury falistej z najwyższej jakości nadrukiem cyfrowym. Pracując z maksymalną prędkością produkcyjną 5.500 arkuszy/godzinę, CorruJET może przetwarzać tekturę falistą o grubości do 8 mm.

Urządzenie do produkcji tektury falistej Koenig & Bauer Durst Delta SPC 130 FlexLine Automatic wykorzystuje technologię jednoprzebiegową do produkcji tektury falistej. Łączy ona w sobie dobrze zaprojektowaną konstrukcję mechaniczną z łatwo dostępnymi podzespołami i wyselekcjonowanymi komponentami, co gwarantuje trwałą jakość, wysoką wydajność i niezawodność. Delta SPC 130 wyposażona jest w technologię głowic Durst SPC drop-on-demand i posiada nieszkodliwy system farbowy oraz proces suszenia IR/UV zaprojektowany dla wysokiej wydajności.

Delta SPC 130 może być skonfigurowana z maksymalnie sześcioma kolorami, zadrukowując dowolną długość tektury falistej lub nośników papierowych o grubości do 12 mm. System drukujący oferuje niezrównaną wszechstronność, niskie wymagania konserwacyjne i niezawodność 24/7.

“Z przyjemnością zaprezentowaliśmy nasze wspólne przedsięwzięcie firm Koenig & Bauer i Durst na targach SuperCorrExpo i umożliwiliśmy uczestnikom zapoznanie się z naszym wszechstronnym portfolio” – mówi Oliver Baar, starszy menedżer produktu w Koenig & Bauer Durst. “Odbyliśmy kilka wspaniałych rozmów z każdym, kto odwiedził nasze stoisko i było jasne, że automatyzacja i produktywność są kluczowymi tematami rozmów w naszej branży”.

Źródło: Koenig & Bauer

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING