spot_imgspot_img

Fabryka w Brzegu zwiększa moce produkcyjne

Zapotrzebowanie na tekturę w ostatnim czasie przekroczyło wszelkie przewidywania ekspertów. Aquila obsługuje już aż 25% rynku tektury falistej! Dlatego modernizujemy nasze fabryki w celu zwiększenia wydajności produkcyjnej.

Zakończył się proces rozbudowy systemu odbioru tektury o drugi paletyzer i trzecią wiązarkę w zakładzie produkcyjnym w Brzegu. Ta inwestycja umożliwia pełne wykorzystanie mocy produkcyjnych najszybszej z naszych 3 tekturnic w Polsce. Modernizacja systemu odbioru arkuszy tektury podnosi możliwości produkcyjne AQUILI Brzeg o blisko 25%. Dzięki temu dobowa produkcja osiąga poziom 1 miliona metrów kwadratowych dziennie.

Wykorzystując wiedzę i ponad 15-letnie doświadczenie w branży tektury wnikliwie analizujemy potrzeby naszych klientów. Inwestujemy w nowe technologie, rozbudowujemy park maszynowy, a tektura zawsze była i będzie dla nas produktem nr 1. Zdolność produkcyjna naszych 3 zakładów w Polsce wynosi obecnie 3 mln m2 na dobę, co wpływa na szybkość wykonywania zleceń i dostarczanie tektury do dostawców opakowań z ugruntowaną pozycją na rynku.

Źródło: Aquila

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING