spot_imgspot_img

Canon poszerza ofertę

Dwa samodzielne rozwiązania przeznaczone do wykańczania wydruków poszerzyły ofertę firmy Canon. To profesjonalny trymer broszur SDD PTM7006 Press Trim Module oraz bindownica drutowa GBC eWIRE Pro. Wszystko po to, aby zwiększyć wydajność i uatrakcyjnić produkt końcowy dla klientów.

- Reklama -

Urządzenie SDD PTM7006 Press Trim Module, które jest już dostępne w ofercie Canon, może współpracować z drukarkami typu imagePRESS C910 oraz varioPRINT 140. Jego użycie pomaga w szybkiej produkcji broszur, instrukcji oraz innych publikacji. Cała praca odbywa się w ramach jednego, zautomatyzowanego procesu i to bez konieczności dodatkowej obsługi oraz osobnego wykańczania.

Przycinając krawędź prowadzącą broszury (w przedziale od 2 do 25 mm) i składając broszurę z 30 arkuszy (do 6 mm grubości), moduł potrafi spłaszczyć również grzbiet takiego dokumentu i nadać mu kwadratowy kształt. Efekt? Profesjonalny wygląd i znaczne ułatwienie pakowania, układania i dystrybucji broszur. Dodatkową opcją jest dwustronny trymer do projektów o pełnym spadzie, potrafiący przyciąć krawędź górną i dolną w przedziale od 2 do 51 mm, co pozwala uzyskać jeszcze większą elastyczność w pracy.  

SDD PTM7006 Press Trim Module

Z kolei bindownica GBC eWIRE Pro może być w pełni zintegrowana z urządzeniami serii imagePRESS C910, imagePRESS C10010VP oraz urządzeniem monochromatycznym varioPRINT 140.

GBC eWIRE Pro

Jej wykorzystanie pozwala na całkowitą automatyzację produkcji broszur zbindowanych drutem o podwójnej pętli. A to pozwala szczególnie mniejszym przedsiębiorstwom unikać kłopotliwego manualnego bindowania i dostarczać za każdym razem precyzyjnie, profesjonalnie zbindowane dokumenty.

Mark Lawn, Director of Professional Print Solutions w Canon Europe, komentuje: „Pandemia sprawiła, że firmy zajmujące się drukiem kładą coraz większy nacisk na automatyzację i dostarczanie wartościowych rozwiązań dla klientów. Wykańczanie materiałów drukowanych stanowi odpowiedź na obie te potrzeby. Oferujemy najszerszy możliwy wybór rozwiązań, pomagając producentom materiałów drukowanych osiągać sukces poprzez usprawnianie produkcji i sięganie po zupełnie nowe możliwości.

Dzięki tym dwóm nowym urządzeniom od naszych partnerów – firm SDD oraz GBC – dostawcy usług druku i działy odpowiedzialne za wydruk w przedsiębiorstwach, pracujące z cyfrowymi drukarkami Canon, mogą nadać swoim produktom profesjonalny charakter, jednocześnie ograniczając koszty i czas produkcji”. 

Źródło: Canon

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak