spot_imgspot_img

Europapier zaprasza

20 sierpnia 2021 roku Europapier Polska uruchamił platformę zakupową o nazwie B2B SHOP. Jest to nowoczesne narzędzie, które umożliwia składanie internetowych zamówień na produkty z asortymentu Europapier Polska. W ofercie znajdziemy ponad 2000 artykułów – papiery poligraficzne, biurowe, ozdobne, media do reklamy, materiały opakowaniowe, a także produkty higieniczne dla firm.

Platforma, za sprawą intuicyjnego interfejsu pozwala na wygodne, szybkie i kompleksowe zakupy. Jest dostępna 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.  Na swoim profilu Klienci mogą m.in. na bieżąco sprawdzić status swojej przesyłki, śledzić historię zamówień z ostatnich 6 miesięcy, a także samodzielnie pobierać zdjęcia, certyfikaty czy karty techniczne produktów.

 

Na Klientów czekają też dodatkowe benefity, w tym niższe minimum logistyczne. Rejestracja jest bezpłatna. W przypadku pytań, Klienci mogą szybko i sprawnie skontaktować się za pomocą interaktywnego chat’u z doradcami Europapier Polska i pozyskać niezbędne informacje i odpowiedzi na nurtujące pytania.  Europapier zaprasza do rejestracji i zakupów w B2B SHOP na europapier.pl.

Źródło: Europapier Polska

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING