spot_imgspot_img

Eson Pac wybiera technologię przyszłości z Koenig & Bauer

W ostatnich 18 miesięcach, szwedzki producent opakowań farmaceutycznych Eson Pac zainwestował w swoje zdolności produkcyjne zarówno w zakresie etykiet, jak i ulotek. Ta strategia modernizacji została kontynuowana wraz z zakupem przez firmę Rapida 106 X do drukowania opakowań kartonowych.

Maszyna offsetowa siedmiokolorowa jest skonfigurowana z wbudowanym zespołem lakierującym a także rozwiązaniami automatyzacji, takimi jak DriveTronic SPC do jednoczesnej wymiany płyt. Dostawa i oddanie do eksploatacji planowane jest na późne lato tego roku.

Pierre Åkesson, kierownik firmy Eson Pac, wyjaśnia: “Instalując tę siedmiokolorową maszynę drukującą w naszym zakładzie w Veddige, znacznie zwiększymy naszą elastyczność i wydajność druku. Od kilku lat w Veddige działa kilka modeli Koenig & Bauer”.

Nowy Rapida 106 X, który zastępuje maszynę innego producenta, replikuje cechy platformy i wyposażenia Rapida, które są już w użyciu, obiecując w ten sposób znaczne korzyści i efekty synergii.

Rapida 106 X reprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania i sprawia, że Eson Pac jest “przygotowany na przyszłość” – z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi dla najwyższego poziomu wydajności.

“Jest to idealne rozwiązanie dla nas i naszych klientów, a także naturalny krok dla Eson Pac, który stale koncentruje się na produkcji opakowań farmaceutycznych. Ponadto inwestycje w nowe technologie zmniejszają nasz ślad węglowy poprzez zmniejszenie zużycia energii, co jest bardzo ważne pod względem zrównoważonego rozwoju”, mówi Pierre Åkesson.

Kierownik druku Daniel Skarp, technik produkcji Tobbe Svensson i dyrektor operacyjny Pierre Åkesson (od lewej do prawej) z niecierpliwością czekają na pojawienie się nowej technologii

Jak z dumą zwraca uwagę dyrektor operacyjny Eson Pac: “Być właścicielem najlepszego sprzętu produkcyjnego na rynku dla wszystkich naszych segmentów produkcyjnych, możemy dokonać dalszych ulepszeń poziomu naszych usług i zagwarantować naszym klientom niezawodny łańcuch dostaw”… więcej na WWW.

Źródło: Koenig & Bauer

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING