spot_imgspot_img

DURST na targach FESPA 2021

Durst Group, producent zaawansowanych technologii druku cyfrowego i produkcji, zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań end-to-end dla aplikacji druku cyfrowego na targach FESPA 2021 w Amsterdamie, 12-15 października, pod hasłem “From Pixel to Output”.

“Po tak długim czasie cieszymy się, że możemy zaprezentować nasze rozwiązania międzynarodowej publiczności i przekazać korzyści płynące z naszego podejścia ‘From Pixel to Output’ na rynku druku wielkoformatowego” – mówi Christoph Gamper, CEO i współwłaściciel Durst Group.

W ostatnich latach Durst Group zbudował własny ekosystem, począwszy od drukarek wielkoformatowych z oprogramowaniem i sprzętem, poprzez portale e-commerce i moduły wykańczające, oferując klientom rozwiązania end-to-end, w tym szkolenia, wsparcie i serwis.

“Nasz modułowy pakiet oprogramowania pomaga naszym klientom zoptymalizować procesy i ostatecznie zwiększyć ich konkurencyjność” – dodaje Christoph Gamper. “Rynek bardzo pozytywnie reaguje na to podejście, co znajduje również odzwierciedlenie w liczbie instalacji w segmencie wielkoformatowym”.

P5 – DOSKONAŁOŚĆ PRODUKCJI

Z P5 – PRODUCTION EXCELLENCE, Durst Group już w 2018 roku wprowadził na rynek solidną platformę technologiczną, która punktuje swoją wyjątkową wszechstronnością i wydajnością. W międzyczasie ponad 100 systemów samej tylko serii P5 350 zostało zainstalowanych na całym świecie w wielu różnych obszarach zastosowań. P5 350 jest hybrydowym rozwiązaniem zarówno dla druku z roli na rolę, jak i płaskiego i obejmuje podłoże o szerokości 3,5 metra.

Ponadto system podajników i układarek Durst Automat może zostać wykorzystany do wyposażenia całej linii produktów P5 – obejmującej modele P5 210/HS, P5 350/HS i P5 250 WT – w celu pełnej lub 3/4 zautomatyzowanej produkcji. Durst Automat osiąga wysoką produktywność w zautomatyzowanym cyklu produkcyjnym i wspiera hybrydowe cechy serii P5 poprzez możliwość szybkiej zmiany materiałów pomiędzy drukiem rolowym i płaskim.

Operator jest aktywnie wspierany w pracy przez różne funkcje. Dostęp do dwóch rolek dzięki opcji Multiroll znacznie ułatwia zmianę materiału w praktyce. Dodatkowo, opcja Dualroll umożliwia drukowanie na dwóch rolach o maksymalnej szerokości 1,6 metra. Co więcej, przy obróbce materiałów sztywnych można drukować równolegle do sześciu płyt. Bariery świetlne na wejściu i wyjściu, jak również wszechstronny system ochronny zapewniają niezbędne bezpieczeństwo produkcji dla personelu i maszyny.

Szybka wersja P5 350 HS z maksymalną prędkością druku 700 m2/h, czyli ponad dwukrotnie wyższą niż w przypadku modelu standardowego, w połączeniu z Durst Automat i opcją tektury falistej jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących producentów opakowań i ekspozytorów w zakresie cyfrowego druku na tekturze falistej… wiięcej w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional

Źródło: DURST

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING