spot_imgspot_img

„Czas podnieść kurtynę” – wirtualna premiera i pokaz Avinci CX3200

22 czerwca br. Agfa organizuje wirtualne wydarzenie dedykowane nowemu ploterowi do tekstyliów. Przebiegające pod hasłem „Czas podnieść kurtynę”, będzie ono uwzględniać prezentację obecnych trendów rynkowych a także pokaz urządzenia, ze szczególnym naciskiem na jego nowe funkcje i korzyści wynikające z wdrożenia.

Eksperci firmy Agfa przedstawią informacje na temat aplikacji możliwych do zrealizowania w nowym ploterze, zaprezentują również zaawansowany workflow nim sterujący, m.in. w obszarze zarządzania barwą.

Avinci CX3200 pozwoli drukarniom specjalizującym się w materiałach typu soft signage na produkcję wydruków na tekstyliach o szerokości do 3,2 m i z prędkością maksymalną 270 m2/h. Znajdują w nim zastosowanie proekologiczne, bezzapachowe, wodne atramenty sublimacyjne, które – jak podkreśla Agfa – można aplikować bezpośrednio na docelowy materiał bądź na papier transferowy.

Producent dodaje, że opcja bezpośredniego zadrukowywania tekstyliów ułatwia obsługę urządzenia i sprawia, że jest ono idealnie dopasowane do aplikacji typu soft signage. Wśród docelowych zastosowań Agfa wymienia m.in. displeje banerowe, grafikę ścienną, dipleje typu POP i wystawiennicze, a także flagi. Z kolei użycie papieru transferowego ma – jak podaje producent – umożliwić uzyskanie wydruków o najwyższej ostrości, wyeliminować potencjalne błędy oraz ograniczyć do minimum straty materiałowe.

Co więcej, ten pośredni nośnik rozszerza spektrum aplikacji znajdujących zastosowanie w nowym ploterze o odzież sportową i modne ubrania. Avinci CX3200 pozwala też na realizowanie dekoracji (np. z myślą o wnętrzach domowych) na niepowlekanych materiałach poliestrowych.

Rejestracja na to wydarzenie jest dostępna w zakładce KALENDARZ.

Źródło: Agfa

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING