spot_imgspot_img

Cena Czyni Cuda… tylko czy aby na pewno?

Nikt tego nie ukrywa, że jest niezwykle ciężko. Praktycznie każdego dnia dowiadujemy się o zmieniających się cenach produktów, usług, sprzętu itd. A nasza branża jest niezwykle wrażliwa na wszelkie zmiany. Tylko czy zmiana ceny usługi czy produktu końcowego musi być podyktowana… no właśnie, czym podyktowana?

Tym, co proponuje nasza bezpośrednia konkurencja? Właściwie, kto jest naszą konkurencją? Czy produkt lub usługa tą, którą oferujemy, możemy bezpośrednio porównać do tego co oferuje nasza (według nas samych) konkurencja? A może cenę weryfikuje rynek? A jeżeli tak, to w jaki sposób? A może po prostu chcemy przeżyć, a może się rozwijać? O co chodzi?

To tylko niektóre pytania pojawiające się w naszej rozmowie z Izabelą Talmont (Emipak), która od wielu lat zajmuje się między innymi tematem, który moglibyśmy nazwać… Polityka cenowa.

Polityka cenowa jest naszym głównym tematem rozmowy i zapewniamy Was, że to o czym rozmawialiśmy jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. Wydawałoby się, że dawne podejście do zagadnienia ustalania ceny za swój produkt lub usługę, nie jest już skorelowane z ceną naszego „sąsiada”… bo skoro on ma taką cenę, to my zrobimy nieco niżej i tym wygramy! Ale wpadka!!! Zapraszamy Was do wysłuchania rozmowy, której finał jest zupełnie inny, nieoczekiwany wręcz przez Was.

Podcast NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

Zapraszamy do naszego NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”.

Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty zostały przez naszą redakcję podzielone na sezony, w których prezentujemy od 6 do 7 odcinków. Wiele z tych tematów nie straciło swojej aktualności. Warto słuchać. Podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na YouTube, Spotify, Apple Podcasts oraz Deezer.

Część z naszych gości prezentujemy poniżej. Jeżeli tylko chcesz zadać dodatkowe pytania naszym gościom, skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej. Na pewno z Twojego pytania skorzystamy.

Naszymi gośćmi byli dotychczas między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (SCODIX), Paweł Szpil (2Press), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Canon), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo)… i cała grupa tych, których usłyszeliście i usłyszycie już wkrótce…


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Premium

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING