spot_imgspot_img

Celebrate Digital Printing GmbH inwestuje w kolejną maszynę Jet Press

Mająca silną pozycję na europejskim rynku poligraficznym, firma Celebrate Digital Printing GmbH stara się utrzymać niezwykłe tempo wzrostu od czasu inwestycji w maszynę Jet Press 750S od Fujifilm. Celebrate Digital Printing, znana dawniej jako Straub Druck & Medien, już wcześniej zainwestowała w cztery maszyny Jet Press: dwa modele 720S i dwa modele 750S. Po zainstalowaniu nowej maszyny firma Celebrate będzie pracować na trzech modelach Jet Press 750S jednocześnie, starając się utrzymać tempo rozwoju.

„O maszynie Jet Press wiemy wszystko” — mówi Francisco Martinez, dyrektor zarządzający firmy Celebrate Digital Printing GmbH. „Od wielu lat odnosimy korzyści z posiadania modeli Jet Press 720S i Jet Press 750S. Nadal mamy dwie maszyny 750S w naszym zakładzie – to bardzo ważne drukarki dla naszej działalności, więc decyzja o kolejnej inwestycji i dodaniu nowego urządzenia do już posiadanych dwóch nie była trudna.

„Zawsze patrzymy w przyszłość. Sytuacja na rynku poligraficznym nieustannie się zmienia i wiemy, że wszechstronny sprzęt może nam pomóc w dalszym rozwoju. Dysponując maszyną Jet Press 750S możemy drukować na papierze powlekanym lub niepowlekanym, a nasza zdolność produkcyjna do oferowania wydruków o wyjątkowo wysokiej jakości w krótkim czasie, z czego jesteśmy znani, jest teraz większa niż kiedykolwiek”.

Taro Aoki, szef działu Digital Press Solutions w firmie Fujifilm Graphic Systems Europe:

„Dla Celebrate Digital Printing, jednej z największych firm poligraficznych w Europie, model Jet Press był kamieniem węgielnym sukcesu. Cieszymy się, że firma postanowiła zainwestować w kolejną maszynę i że możemy kontynuować naszą współpracę”.

Źródło: Fujifilm

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING