APR Solutions s.r.l, dostrzegając zmieniające się potrzeby rynku, koncentruje się na rozwijaniu i produkcji maszyn do przetwarzania papieru i kartonu dla wykończeniowego i opakowaniowego sektora branży poligraficznej, a także rozwiązań dotyczących aplikacji taśm klejących dla potrzeb innych gałęzi przemysłu.

W roku 2019 oficjalnie wprowadzone zostały na rynek nowe modele maszyn tej firmy – MAXI o szerokości 1600 i 2200 mm. Występują one w wersjach pół- oraz w pełni automatycznych maszyn do aplikacji taśm i produkcji pudeł klejonych liniowo oraz prostych kopert.

Maszyny te dedykowane są do pracy na kartonie i tekturze falistej. Producent rozszerzył również ofertę aplikatorów i proponuje obecnie pięć różnych systemów nanoszenia taśm.

Są to: taśma dwustronna (aplikatory RAP25, RAP 50 i RAP100) i jednostronna taśma samoprzylepna; taśma zrywająca (aplikator RAP STRIP); taśma silikonowa (aplikator RAP SIL, współpracujący z systemem klejenia); taśma magnetyczna (aplikator RAP MAG) oraz system do przewijania.

MAXI ATHOS 01 CL

Podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019 firma Avargraf prezentowała: MAXI Athos 160 z podajnikiem ręcznym i pełną gamą aplikatorów taśm oraz MAXI Box 160 z ręcznym podajnikiem do produkcji pudeł klejonych liniowo.

MAXI BOX 1 CL

Prezentowane maszyny w ofercie firmy Avargraf są odpowiedzią na zmieniające się wciąż potrzeby rynku.

Jedynym przedstawicielem APR Solutions s.r.l w Polsce jest firma Avargraf, która oprócz sprzedaży prowadzi pełny serwis tych urządzeń.

Źródło: Avargraf

Kalendarium: WEBIARIA