spot_imgspot_img

BAF na targach drupa 2024

Jak informuje firma BAF, europejski producent rozwiązań z segmentu obracarek stosu, podnośników oraz automatycznych systemów do kaszerowania, przygotowuje na targi Drupa premierę nowych rozwiązania dla swoich produktów.

Seria zmotoryzowanych obracarek stosu Cubic 125 TS zostanie wzbogacona – w standardowej konfiguracji – o nowy automatyczny system wielkości siły nadmuchu z jednoczesnym automatycznym pomiarem szerokości stosu i dostosowaniem obszaru nadmuchu do szerokości palety. Nowy Unowocześniony system ruchu dysz napowietrzających pozwoli na zwiększenie wysokości obracanego stosu do 2000 mm w standardowej wersji maszyny.

Seria automatycznych obracarek stosu Cubic 125 TA wyposażona została w trzy opcje pozycjonowania stosu po napowietrzeniu ze względu na długość palety i wysokość stosu. Właśnie to innowacyjne rozwiązanie zostanie zaprezentowane na stoisku firmy BAF podczas targów Dupa.


Czytaj także: 2Press, reprezentujący w Polsce firmę BAF poinformował o instalacji i wdrożeniu automatycznych odwracarek z serii CUBIC. Najnowszy model TS-125 został zainstalowany w drukarni Armas Packaging Inc., specjalizującej się w produkcji opakowań z folii PET.

Decyzja o zakupie była spowodowana pojawiającymi się problemami z zacinaniem w systemie podawania arkuszy na maszynach drukujących. Dzięki funkcji przewietrzania w obracarce stosu TS-125, czasy przestoju maszyny zbliżyły się niemal do zera.


Po ubiegłorocznej premierze automatycznego systemu kaszerowania LamWorks 165Pro, producent zapowiedział wprowadzenie nowego produktu, jakim jest system LamWorks 110Pro. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy BAF podczas targów Drupa. Znajdziecie ich na stoisku numer F61 w hali nr. 6.

Źródło: 2Press


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak