spot_imgspot_img

2Press informuje o kolejnych wdrożeniach firmy BAF

2Press, reprezentujący w Polsce firmę BAF poinformował o instalacji i wdrożeniu automatycznych odwracarek z serii CUBIC. Najnowszy model TS-125 został zainstalowany w drukarni Armas Packaging Inc., specjalizującej się w produkcji opakowań z folii PET.

Decyzja o zakupie była spowodowana pojawiającymi się problemami z zacinaniem w systemie podawania arkuszy na maszynach drukujących. Dzięki funkcji przewietrzania w obracarce stosu TS-125, czasy przestoju maszyny zbliżyły się niemal do zera.

Jak informuje Ahmed ERKORC – General Manager BAF – Ważnym elementem jest wydajność tych urządzeń dla podłoży PET w zakresie gramatur od 150 mikronów. Dopracowanie przewietrzania stosu, wibracji oraz automatyzacji całego procesu w urządzeniach serii CUBIC, znacząco wzrosła produktywność i wydajność
maszyn drukujących.

Przewietrzanie stosu

Po sukcesie, jaki odnoszą modele TS-125 czas na modernizacje i wdrożenie nowoczesnych rozwiązań w modelach klasy 145. Właśnie rozpoczęto realizacje pierwszych zamówień w tym przedziale sprzętowym.

Paweł Szpil – 2Press – Jesteśmy pod wrażeniem ekspansji w nowoczesne rozwiązania naszego partnera BAF, którego reprezentujemy na rynku polskim. Satysfakcja jest tym większa, że oprócz oferowania standardowego portfolio urządzeń, prowadzimy rozmowy z działem rozwoju BAF w temacie indywidualnych projektów pod szczególne wymagania klienta.

Źródło: 2Press


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING