spot_imgspot_img

Athos Plus w salonie wystawowym firmy Avargraf

- Artykuł promocyjny -

W salonie wystawowym firmy Avargraf w Warszawie można obejrzeć i przetestować (po wcześniejszym umówieniu się) urządzenie do automatycznego nakładania taśmy – Athos Plus – w konfiguracji dopasowanej do produkcji pudełek wysyłkowych „e-commerce”, wyposażone w dwa aplikatory taśmy dwustronnej oraz aplikator taśmy zrywającej.

Athos Plus to z kolei urządzenie do automatycznego nakładania taśm klejących na różne podłoża. Jest wyposażone w automatyczny podciśnieniowy podajnik Plus i maksymalnie cztery aplikatory taśmy, stół automatycznego wykładania oraz szufladowy system zbierania produktu.

Obsługuje format 800 x 1000 mm i przeznaczone jest do automatycznego nakładania taśmy dwustronnej, akrylowej, piankowej, transferowej, z PVC oraz zrywającej na każdy rodzaj papieru, kartonu i tektury falistej przy zastosowaniu odpowiedniego wyposażenia dodatkowego.

Poza podajnikiem automatycznym model ten jest wyposażony także w podajnik ręczny, który pozwala na pracę z papierem o niskiej gramaturze – od 80 g/m2, aby użytkownik mógł w każdej chwili wybrać najwłaściwszy z nich dla konkretnego produktu. Podajnik ręczny jest przeznaczony do pracy ze skomplikowanymi wykrojami, a także podłożami łatwo elektryzującymi się; stosuje się go również w przypadku małych nakładów.

Natomiast podajnik Plus to ciągły automatyczny podajnik podciśnieniowy, który zwiększa wydajność, sprawiając, że produkcja z tym urządzeniem – jak podaje producent – jest bardziej ekonomiczna.

Pokazywane obecnie w show roomie dostawcy urządzenie jest wyposażone w dwa aplikatory taśmy dwustronnej i jeden aplikator taśmy zrywającej –jest to konfiguracja dopasowana do produkcji opakowań wysyłkowych typu „e-commerce”.

Jak podkreśla firma Avargraf urządzenia te dostępne są również w innych atrakcyjnych konfiguracjach, umożliwiających dalszą rozbudowę pod indywidualne potrzeby klienta.

Jeżeli chcesz obejrzeć w działaniu krajarkę wystarczy zadzwonić do firmy Avargraf 22 331 33 33, lub przesłać e-mail by umówić się na najlepszy termin!

Źródło: Avargraf

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING