spot_imgspot_img

Antalis rozwija sprzedaż internetową

Firma Antalis, będąca członkiem Kokusai Pulp & Paper Group, światowego lidera w dystrybucji papierów, opakowań i komunikacji wizualnej  w ramach kolejnych modernizacji ogłasza rozpoczęcie nowego etapu w zakresie sprzedaży produktów online. Od 12 lipca sklep internetowy Antalis umożliwia szybki i łatwy sposób założenia konta każdemu podmiotowi gospodarczemu w Polsce bez wydłużonego procesu rejestracyjnego.

Mając na uwadze fakt, iż Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się krajów pod względem e-commerce w Europie, platforma zakupowa Antalis została dopasowana do potrzeb i oferuje wszystkim podmiotom gospodarczym szybki dostęp do ponad 3000 produktów online.

Antalis dzięki wdrożeniu nowego rozwiązania dotyczącego kwestii przyznawania rabatów dla zarejestrowanych klientów pozwala na zautomatyzowany i jasny co do zasady proces obniżania wartości koszyka proporcjonalnie do ilości zakupionych towarów. Im większa ilość zamówionych produktów, tym większy rabat dla klienta.

„Oferujemy w naszym sklepie internetowym szereg produktów niezbędnych do rozwoju biznesu firm w Polsce. Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko dobry serwis ma znaczenie, ale też odpowiednia cena rynkowa. Nasz nowy system rabatowy pozwala klientom kupować produkty z szybką dostawą przy bardzo atrakcyjnych cenach.” – Arkadiusz Chłopik, Dyrektor Marketingu CSEE.

W trosce o zadowolenie naszych obecnych i nowych klientów firma Antalis wprowadziła szereg udogodnień z zakresu obsługi klienta. EBDO (E-Business Department Organisation) – to nowopowstały zespół zajmujący się obsługą  naszego e-sklepu, którego celem jest aktywna pomoc przy procesie składania zamówień na stronie.

Strona internetowa naszego e-sklepu oferuje również możliwość natychmiastowej komunikacji z naszymi e-konsultantami, którzy są gotowi odpowiedzieć na pytania z zakresu wiedzy produktowej i służą pomocą przy procesie zakupowym.  

„Rozwój naszej sklepu internetowego to kolejny etap strategii, której celem jest oferowanie pełnej gamy produktów dla firm oraz możliwości ich zamówienia w łatwy i szybki sposób.”   – Christophe Hunaut, Dyrektor Zarządzający Antalis Poland oraz Regionu CSEE.

Źródło: Antalis

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING