spot_imgspot_img

2Press wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy KAYM

Konsekwentnie rozbudowując dział nowych maszyn o  najnowocześniejsze  rozwiązania  technologii poligraficznych, firma 2Press podpisała umowę na wyłączne przedstawicielstwo w zakresie sprzedaży sprzętu i obsługi serwisowej na rynku polskim oraz czeskim – firmą KAYM.

To kolejny ważny krok w rozwoju młodej firmy 2press, przedsiębiorstwa znanego na naszym rynku przede wszystkim z obrotu maszynami używanymi i realokacji elementów wyposażenia drukarni. KAYM producent maszyn do cięcia papieru.

Firma z 76-letnią tradycją została założona w 1945 roku, jako zakłady produkujące maszyny przemysłowe. Pierwsze systemy cięcia (gilotyny) zostały wyprodukowane w 1957 roku. Od tego czasu systemy cięcia stały się główną specjalizacją producenta. Wraz z rozwojem rynku maszyny ewaluowały od rozwiązań z wykorzystaniem elementów mechanicznych do systemów z wykorzystaniem technologii hydraulicznych i elektrycznych.

Wdrażanie najnowszych rozwiązań objęło także sferę obsługi, gdzie intuicyjne sterowanie oparte jest na nowoczesnych elementach elektronicznych zapewniających logiczny i przyjazny interface.  KAYM dostarcza rozwiązania do krojenia papieru, laminatów, włókna szklanego itd.

2Press – oferując wsparcie serwisowe,  montaż, szkolenia, zabezpieczanie w materiały eksploatacyjne oraz niezbędne części do realizacji umów gwarancyjnych i pogwarancyjnych oferuje w swoim portfolio gilotyny zarówno dla małych formatów 480 x 480 mm, jak i systemy do cięcia laminatów w formacie 3100 x 1750 mm. Uzupełnieniem oferty są utrząsarki stosu, podnośniki, trójnoże oraz prasy hydrauliczne.

Źródło: 2press

Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING