spot_imgspot_img

Zaproszenie do świata Koenig & Bauer

Pandemia wymusza zupełnie inne podejście do zaprezentowania najnowszych osiągnięć  technologicznych. Praktycznie wszystkie firmy uruchomiły dodatkowe kanały informacyjne.

Zaproszenie do świata Koenig & Bauer, to także nowa formuła zaprezentowania inwestycji klientów, technologii i miejsc, gdzie dane rozwiązania powstają. Filmy nadają tempa i pokazują w ciekawy sposób, to co jest najbardziej istotne. Poniżej prezentacja miejsca, gdzie powstają maszyny flekso… Milano, Włochy.

Nieco więcej o CorruFLEX…

Równolegle do rozwoju sztancy rotacyjnej High Board Line CorruCUT, Koenig & Bauer skonstruował maszynę CorruFLEX. To jedyna w swoim rodzaju koncepcja powstała przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i funkcji, oferująca jednocześnie prosty i intuicyjny sposób obsługi.

Maszyna CorruFLEX przeznaczona jest do wysokowydajnej produkcji zadrukowanych arkuszy tektury falistej z zastosowaniem technologii fleksograficznej najwyższej jakości. Maszyna może być wykorzystywana zarówno jako niezależne rozwiązanie, jak i pracować w linii z popularnymi na rynku sztancami płaskimi. Wyznacza ona nowe standardy w zakresie produktywności i wydajności… KLIKNIJ!

Źródło: Koenig & Bauer

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING