spot_imgspot_img

WEILBURGER Graphics na virtual.drupa

W ramach wieloletniej działalności PrintCity firma WEILBURGER Graphics GmbH, międzynarodowy producent lakierów, farb fleksograficznych i klejów z siedzibą w Gerhardshofen we Frankonii, bierze udział w targach virtual.drupa 2021, które odbywają się w dniach 20-23 kwietnia.

Głównym tematem prezentacji PrintCity na tegorocznych wiodących targach branży graficznej, które z powodu pandemii po raz pierwszy odbędą się w formie wirtualnej, będą wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska opakowania. W tym celu, od czasu ostatniej drupy, sojusz stworzył wirtualną markę Better Human i wyposażył ją w różne próbki opakowań. Wszystkie te próbki opakowań pokazują za pomocą kilku różnych podejść, jak nawet bardzo wyrafinowane opakowania mogą być produkowane w sposób zrównoważony.

Podstawy tego projektu opakowań oraz pięć próbek opakowań koncepcji marki Better Human zostaną zaprezentowane przez członków PrintCity podczas dwóch sesji internetowych na targach drupa. Odbędą się one w języku angielskim w dniu 21.04. w godzinach 8:40 – 9:40 CET oraz w dniu 22.04. w godzinach 16:40 – 17:40 CET.

Rainer Kuhn, Dyrektor Zarządzający PrintCity o pierwszych wirtualnych targach: “Członkowie Alliance spotkali się po raz pierwszy na targach drupa w 2000 roku pod hasłem “Connection of Competence”. Od tego czasu rozwinęli bliskie i owocne partnerstwo. W zeszłym roku obchody 20-lecia na targach drupa 2020 musiały zostać odwołane. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że targi drupa nadal będą się odbywać, przynajmniej wirtualnie! Mamy nadzieję, że odwiedzający pozytywnie zareagują na nowy format online i jesteśmy optymistami, że sesje internetowe będą cieszyły się dużą frekwencją.”

Źródło: WEILBURGER Graphics

  • w zakładce WEBINARIA znajdziecie linki do bezpośrednich prezentacji

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING