spot_imgspot_img

Węgierski Kartonpack zwiększa produktywność o 25 procent dzięki Speedmaster CX 104

Firma założona w Debreczynie w 1952 roku, węgierski producent kartonów składanych Kartonpack Dobozipari Nyrt. (Kartonpack) zatrudnia obecnie ponad 100 pracowników. Dzięki 70-letniemu doświadczeniu w branży poligraficznej i opakowaniowej, Kartonpack jest jedną z wiodących węgierskich drukarni opakowaniowych.

Drukarnia produkuje opakowania dla lokalnych i międzynarodowych firm farmaceutycznych, sektora kosmetycznego i przemysłu spożywczego. Usługi Kartonpack obejmują cały łańcuch wartości – od projektowania strukturalnego i graficznego, drukowania i wykrawania aż po gotowy składany karton. Firma eksportuje swoje produkty do Austrii, Belgii, Niemiec, Rumunii i Rosji.

Mimo że węgierska gospodarka została mocno dotknięta pandemią COVID-19, Kartonpack zdecydował się zainwestować w nową maszynę Speedmaster CX 104 firmy Heidelberg, jako użytkownik pilotażowy, w celu dalszego zwiększenia wydajności procesów produkcyjnych. Reakcja rynku na ten znak siły i zaufania była całkowicie pozytywna, a firma informuje, że w ostatnich miesiącach była w stanie dostosować moce produkcyjne i zwiększyć wolumeny zleceń.

Prezes i dyrektor generalny Kartonpack, dr Sándor Uszkay-Boiskó, wyjaśnia motywację tej decyzji inwestycyjnej w następujący sposób:

“Speedmaster CX 104 został zainstalowany w ramach strategicznej współpracy. Tylko jedna inna europejska drukarnia miała taką możliwość, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Biorąc pod uwagę naszą strukturę pracy, odkryliśmy, że nowy Speedmaster CX 104 w pełni spełnia nasze obecne i przyszłe oczekiwania dotyczące elastyczności, niezawodności i jakości. Szczególne wrażenie zrobiła na nam koncepcja inteligentnego sterowania systemu i wysoki poziom wydajności jednostki powlekającej”… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING