spot_imgspot_img

Twój Shinkansen*. RMGT 970 wydajna i uniwersalna

- Artykuł promocyjny -

Na rynku maszyn offsetowych obserwujemy rosnące globalne zapotrzebowanie na modele oferujące większą wydajność i efektywność kosztową. Istnieje tendencja do zwiększania zdolności produkcyjnych poprzez umożliwienie maszynom offsetowym obsługi szerokiego zakresu rozmiarów papieru.

RMGT 970 to nowy model tego uznanego producenta, wprowadzony do sprzedaży w roku 2021. Z uwagi na format i konstrukcję stanowi idealne połączenie ekonomicznego
druku akcydensowego z wysokowydajnym drukiem opakowań. RMGT łączy mocne strony dwóch firm założycielskich: “energooszczędne projekty, które zawierają nowe pomysły” z “wysoce precyzyjną technologią produkcji i bardzo wytrzymałą konstrukcją do długotrwałego użytkowania”.

Nowy RMGT 970 posiada wiele zaawansowanych funkcji opartych na modelach RMGT 920/940, znanych z najwyższej jakości i wydajności. Nowy model RMGT 970 zawiera najnowsze technologie w uzupełnieniu do wielu funkcji, które można znaleźć we flagowej serii RMGT 10.

W obliczu rosnących kosztów papieru i dostaw materiałów drukarskich, RMGT 970 jest doskonale przygotowana do sprostania potrzebom czasów poprzez obsługę najbardziej popularnych formatów papieru A1-plus używanych na całym świecie.

Dzięki maksymalnemu rozmiarowi papieru 650 x 965 mm, RMGT 970 może obsługiwać formaty papieru 640 x 900, 650 x 920 i 650 x 950 popularne w Europie i Australii; formaty papieru 635 x 965 mm (25 x 38 cali) popularne w Ameryce Północnej; oraz formaty papieru 636 x 939 mm popularne w Japonii i Korei.

Maksymalny obszar zadruku 640 x 930 mm (630 x 930 mm w przypadku drukowania doskonałego) zapewnia wystarczającą ilość miejsca na marginesy do drukowania paska koloru i znaczników regulacji rejestru PQS-D. Oprócz druku 8-stronnego na arkuszach formatu A4, nowy model 970 może również obsługiwać szeroki zakres druku wielostronnego na arkuszach o niestandardowych rozmiarach.

W porównaniu z modelami formatu B1 (40 cali), model RMGT 970 ma znacznie niższe koszty płyt i wyraźnie niższe zużycie energii. Kompaktowa, oszczędzająca miejsce konstrukcja zapewnia bardziej komfortowe środowisko pracy i umożliwia efektywne wykorzystanie cennej przestrzeni drukarni. (Koszty płyt zostały zredukowane o około 20%, zużycie energii o około 34%, a przestrzeń instalacyjna o około 30%).

*Na podstawie wewnętrznych badań przeprowadzonych przez RMGT…

Więcej informacji o modelach RMGT dostępnych w Polsce TUTAJ!

Źródło: RMGT i DERYA

* Shinkansen L0 to najszybszy pociąg na świecie, z aktualnym rekordem prędkości 603 km/h.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING